| Ioanaaal a întrebat:

Sincer acum chiar nu mai inteleg nimic...Se poate sa ramai insarcinata daca doar ai dormit cu un baiat si te-a pipait in zona intima si sarutat,eram imbracati amandoi, daca sa zicem el ar fi ejaculat in pantaloni lui putea ajunge sperma la mine? va rog raspunde-ti serios si nu va bateti joc va rog mult.

21 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Stai linistita ca nu este posibil asa ceva, totusi ar fi bine sa stai de vorba cu mama ta si sa te puna in tema, sper ca nu ai 12-13 ani si iti este frica sa o intrebi asa ceva.
Daca asa aar ramane lumea gravida, cred ca toate fetele astea ar fi gravide care se pipaie peste tot.
http://www.csid.ro/......a-5398638/
Mai cerceteaza si tu google si vei gasi o multime de informatii utile
O zi buna sa ai:)

| corbulalbrosu a răspuns:

Ce ti-e si cu neincrederea, e bine sa perseverezi in aflarea adevarului.

| Emilian65 a răspuns:

Daca lucrurile stau asa cum spui tu, nu ai cum sa ramai gravida.

| Fatamuntilor a răspuns:

Categoric NU!
E timpul ca tu si mami sa aveti o discutie in acest sens!

| SkyPilot a răspuns:

Daca si-a bagat mana in sperma proprie si dupa asta te-a atins pe tine, gata problema! Altfel ar fi foarte greu sa ramai!

| Ioanaaal explică (pentru SkyPilot):

Nu s-a intamplat asta si eram imbracata si sunt si virgina pe deasupra

| grab a răspuns:

Cum sa ramai insarcinata? prin inductie spermo-magnetica? nu e nicio sansa. o fi wireless-ul ultima fita dar nu la sex.

| Kriss96 a răspuns:

Pai tuto sperma aia trebuie sa ajunga la tine in casuta! Altfel cum sa ramai insarcinata?

| Ioanaaal explică (pentru Kriss96):

Credeam ca ar fi putut trece prin pantaloni lui pana la mine invagin

| StalkerSoul a răspuns:

Nu esti insarcinata, stai linistita.

| Skilline2012 a răspuns:

Este o chestie foarte simpla si logica.

Daca sperma (chestia aia alba, secretata de baiat) intra in vaginul tau atunci da, sunt sanse sa ramai. Doar sanse. Deci sa-ti explic si mai simplu:

Sperma + pasarica = copilas 50%

| Ioanaaal explică (pentru Skilline2012):

Eram imbracacata si el la fel nu cred ca e posibil asa, plus ca nu cred ca a ejaculat doar asa de la o excitare

| McGog a răspuns:

Intrebarea ta este penibila fatuco. Stii este ca si cand o casa s-ar construii de la sine doar cu ajutorul utilajelor dar fara muncitorii. Ai fi putut ramane doar daca acel "baiat" ar fi ejaculat si ar fi transportat cu mana sa propria sperma la tine in vagin. 2 poate ca baiatul respectiv u a respectat in tocmai regulile de igiena si poate ca nici tu. chestia este ca ar trebui sa te informezi si tu inainte sa te trezesti cu un par in cap din parte lui Dumnezeu. Lasati prostiile si cititi materialele oferite de medici, din cate stiu se fac anual in scoli astfel de chestii intocmai pentru a va ajuta pe voi. "Astia slab-pregatiti". Si ajungand la raspunsul asteptat de tine NU! Nu aveai cum sa ramai.

| Ioanaaal explică:

Chiar se poate?sad

| SkyPilot a răspuns (pentru Ioanaaal):

Nu. Isi bate joc. Este imposibil.

| Ioanaaal explică (pentru SkyPilot):

Multumesc mult de tothappy

| SkyPilot a răspuns (pentru Ioanaaal):

Nu mai sta stresata, este imposibil sa ramai. Ar fi o idee buna sa isi curete mainile si gura cand mai faceti ceva. Infectiile se pot lua destul de usor.

| Ioanaaal explică (pentru SkyPilot):

Dar m-a atins pe haine ...nici macar nu m-a atins pe piele

| SkyPilot a răspuns (pentru Ioanaaal):

Poate sa mai treaca, dar daca nu este o cantitate semnificativa nu se intampla nimic.

| Ioanaaal explică:

Chiar as vrea un raspuns sincersad se poate sau nu, sunt stresata incotinu si plang

| slm93 a răspuns:

rolling on the floor)))