| Alexucccccaaaaaaaaaaaa a întrebat:

De ce voi baieti nu aveti sentimente?
De ce va place sa va bateti joc de fete?
De ce nu stiti sa apreciati o persoana care va iubeste cu adevarat?

Răspuns Câştigător
| crytical a răspuns:

Avem doar ca le ascundem.
Ca sa nu parem sentimentali.
Pentru ca apreciem persoana doar dupa ce o pierdem.

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Eu am doar pentru cine merita.
Nu am sentimente pentru toate curvele...

| pietrean a răspuns:

Au si ei sentimente,dar le place sa se dea "cocosi". Multi(majoritatea) sunt egoisti,lipsiti de educatie(asa vad in familia lor, asa se comporta si ei). Credeam ca si cultura ar conta, dar am vazut si persoane cu facultate si tot asa se comporta.
In cazul in care, esti parasita de un baiat lipsit de sentimente, ar trebui sa-ti iei adio de la el.
Eu nu am facut asa si acum trag ponoasele(cu varsta este mai usor sa dai sfaturi).

| Vans a răspuns:

Păi cu asemenea gândire nici nu meriţi un băiat care să nu te ia la mişto.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu care plang mai mult, fetele sau baietii? Tu ai gresit, trebuie intai sa citesti sufletul unui om pe urma sa-ti dai acordul daca merita atentia ta

| VladGH a răspuns:

Aceasta este o lupta. Mie mi-a rupt inima o fata si deja eu rup inimile tuturor fetelor. Corect este ca mai mult baietii fac bataile astea de joc, dar si fetele exagereaza, ele sunt care sufera cel mai mult. Daca baietii ar suferi asa ca fetele, sa stii ca nu s-ar afla cine de cine isi bate joc mai tare.

| HDeNiSaR a răspuns:

Hei dar nu sunt toţi asa!

nu-i baga pe toti in aceeaşi oala!

| g4mma a răspuns:

De aia. devil

| vali4789 a răspuns:

Niste nenorociti nu-i asa?