| Tomy98 a întrebat:

Spre sfarsitul verii m-am apucat de la vecini sa iau cate o tigara cand stau seara si am grija de gradina blocului.happyCredeti ca va afecta mirosul de tigara relatia mea?

Răspuns Câştigător
| gabi1234 a răspuns:

Pentru partener nu e placut sa simta mirosul de tigara insa ma rog nu putini sunt cei care fumeaza si totusi au o relatie fericita...depinde cum e privita problema asta,deja trebuie sa discuti cu partenerul/a sa-i vezi punctul ei de vedere, asa vei putea lua decizia corecta:merita sa rupi relatia din cauza unei tigari s-au continui si relatia si cite o tigara, depinde.Bafta.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu cred.

| Tomy98 explică:

Nu mai fumez deoarece nu face bine.Dar nu fumam asa in prostie...doar mai rugam o vecina