| ĄŇÐİ a întrebat:

Spuneti 3 defecte si 3 calitati ale voastre.

21 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Sinceritatea, sensibilitatea si increderea in oameni.
Toate trei intra la ambele categorii.

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

La calităţi,aş putea adăuga maturitate,responsabilitate,capacitate.
Iar la defecte, adaug sensibilitatea, mila şi ajutorul.

| clauss a răspuns:

Am prea multe defecte ca sa le spun, nu mi ar ajunge timpul si calitati prea putine

| User a răspuns:

-tengo
-mucho
-dinero - am primit alocatia pe 2 luni in avans, cine-i ca mine smug
Cele 3 defecte ar fi ca nu mi-a venit pe inca 3 luni in avansstraight face

| Tania a răspuns:

Defecte:sunt impulsiva,ironica,nu iert.
Calitati:rabdare, talent la desen, nu vorbesc urat. iubesc animalele.

| Emma a răspuns:

Defecte
1)pun orice la suflet
2)ma enervez repede
3)iubesc pe cine nu trebuie[nu stiu daca unii il considera un defect]

Calitati
1)sufletista
2)indrazneata
3)constiincioasa

| Phutui a răspuns:

3 calitati: ...nu cred ca vrei sa stii
3 defecte: ar trebui sa scriu mai multe de 3laughing

| Comatose a răspuns:

Defecte: incapatanata, orgolioasa(mult prea mult), poate putin (mai mult) autoritara...
calitati: sunt o persoana foarte vesela tot timpul zambesc si celelalte doua calitati... prefer sa imi las prietenii si cei care ma cunosc sa se pronunte pentru ca eu nu as putea sa nu fiu obiectiva

| St3fY_3193 a răspuns:

Defecte: 1.sunt foarte, foarte geloasa
2.sunt putin cicalitoare
3.sunt timidasad

calitati:1.stiu sa pastrez un secret
2.nu prea mintbig grin
3.sunt apoate de prieteni mei cand au nevoie de mine... nu mai stiu asta mi-a venit in minte acumbig grin

| play4girls a răspuns:

Si cu ce te ajuta asta?

Răspuns utilizator avertizat
| LobyCreW a răspuns:

Defecte:
1) Injur Prea Mult
2)Pun Suflet In relatiehappy si sunt luat de prost
3)Beau Prea Mult

Calitati:
1)Scriu Versuri PE Foaie(Melodii)
2)Sunt Intelegator
3)Sunt Coolhappy Sunt Eu:X

| maria_9426 a răspuns:

Buna
Calitati: nu cred ca am asa cevalaughing
Defecte: incapatanata, visatoare si daca cineva mi-a facut ceva nu prea uit, de iertat nici nu se pune problemalaughing nu stiu cum se cheama asta.
Pa, pa.

| andra_9523 a răspuns:

Pai 3 calitati:sunt spontana, optimista si ma descurc in orice situatie, si 3 defecte:unul mare nu pot avea incredere in oameni greu imi castiga cineva increderea, sunt nehotarata si mofturoasa si cam rasfatata:d

| MrsDraculescu a răspuns:

Defecte:-vanitoasa
-egoista
-ma enervez repede

Calitati:-marinimoasa
-iert repede
-indrazneata

| OHmyGosh a răspuns:

Calitati:
-frumoasa
-desteapta
-iubitoare pentru cine merita.

Defecte:
-ma supar repede
-ma enervez destul de usor
-cheltui banii in prostie.

| Ralucarrie a răspuns:

Defecte:temperamentala,vorbareata,increzuta
calitati:sociabila,adaptabila la orice situatie si imi place sa cred ca sfaturile mele au un efect pozitiv asupra persoanelor din jurul meulaughing...(nimeni nu are curajul sa ma contrazicabig grinhappy

| LolaXLillyNuSpuneNimik a răspuns:

Defecte:

Uituca
Dezordonata
Lasatoare

Calitaati:
Desteapta
Dragutza
Sufletista

happy

| sabilopod a răspuns:

Defecte: geloasa posesiva lenesa
calitati: desteapta prietenoasa intelegatoare frumoasa

| LiveWhileWereYoung a răspuns:

Sall defecte am destule iar calitati nu eu le spun ci ar trebui alti sa le spuna despre mine