| anonim_4396 a întrebat:

Sslut TPU! Am 17 ani si recent mi-am facut cont pe tinder.Am vazut cateva fete frumoase de la mine din apropiere, le-am dat ador si nu stiu daca sa incep o conversatie cu una dintre ele ele.Nu mi se pare ciudat, dar mi-e frica ca imi va raspunde cu:"Ce vrei?" "Cine esti?" "Ne cunoastem?" sau practic imi va da seen.Voi ce spuneti? Ati patit la fel? Merita?

5 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Sincer, din toata experienta mea in materie de femei, niciuna nu mi-a raspuns in maniera aceasta. Sau daca a facut-o, eu unul nu-mi mai amintesc incidentul.
Daca iti iei seen, nu e nimic, nu-ti bate capul, nu conteaza asta.
Nu iti fa griji, incearca sa fii tu si sa te bucuri de conversatie.
Goodluck!

| Sofer a răspuns:

Trimite-le un mesaj interesant. Fără sa fie gen cu bună sau salut. Nu vor răspunde.

| Emma30555 a răspuns:

Asa vei capătă experienta și vei învața sa comunici cu fetele, și din eșecuri se învață, deci curaj fiindcă asa vei avea de învățat

| seth2016 a răspuns:

Frica ta e irationala. De ce ar mai fi pe Tinder daca nu au chef sa vorbeasca cu necunoscuti?

Poate ti-e frica ca o sa raspunda toate rolling on the floor

| Michaeel a răspuns:

Pana la urma nu asta este tot folosul tinder-ului? Sa mergi la combinații happy Glumesc, iartă-mă pentru neseriozitate, revenind, încearcă si vezi, cu siguranța printre fetele alea frumoase se număra una cu bun simt care stie sa converseze.Merita,pana la urma nu știi decât daca încerci sau cum zic americanii ''Shoot your shot''.