| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva unde se poate face un avort in tg jiu si cat costa... e minora are 17 si 9 luni

Răspuns Câştigător
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Nu stiu unde. dar depinde in ce luna este. Daca e insarcinata in 5 saptamani - 6 saptamani, costa 3 - 4 milioane.straight face

4 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

- Poţi să ne spui şi în ce lună?! Ca dacă e cam târziu, atunci nu are şanse. Şi data viitoare, protejaţi-vă. Doar un sfat...

Numai bine.

| ionutpur a răspuns:

6 saptamani

| ionutpur a răspuns:

Dar ma intereseaza unde poate sa il faca de bani nu e problema doar sa imi dati un nume de medic cabinet orice va rog din suflet

| ionutpur a răspuns:

Abel abtine-te pentru ca nu ai nici cele mai mici cunostinte despre cum s-a ajuns aici bine