PsihoSex
| PsihoSex a întrebat:

Stiti ca pentru a fi eficient, spalatul pe maini trebuie sa dureze cel putin 30 de secunde?! Mai ales inainte de a incepe ceva, sau a pune mana pe partener/a, respectati-va, fiti constienti si NU sariti peste aceasta etapa obligatorie! Eu, cel putin, am militat mereu, aici, pentru aceasta, cat si pentru igiena orala, la subrat, genitala si generala!
Mai cititi si aici! Daca veti respecta toate acestea, veti avea numai de castigat!

http://www.unica.ro/igiena-mainilor-inainte-de-preludiu- 153500

12 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Prezervativul ăla de la profil îl folosești de ani de zile și vrei să ne înveți pe noi lucruri despre igienă.

| PsihoSex explică (pentru LoveSleep):

De ani de zile, da, dar uite ca tu inca nu ai inteles rostul lui acolo, decat o poza. E menit sa va atraga atentia, asupra celui mai ieftin si la indemana mijloc, ce face DIFERENTA INTRE BOALA SI SANATATE SAU INTRE VIATA SI MOARTE! Pune mana si citeste si afla si despre RISCUL SOCULUI ANAFILACTIC, CARE POATE UCIDE O FATA, DIN CAUZA LIPSEI DE RESPECT, A PROSTIEI, EGOISMULUI SI INCULTURII MASCULULUI!

| PogChamp a răspuns (pentru PsihoSex):

Vrei sa spui ca pot ucide o fata doar din ignoranta si egoism? Imi place cum suna, detaliaza te rog.

| PsihoSex explică (pentru PogChamp):

Daca esti aici, inseaman ca ai net, asa ca scrie in browser ce te intereseaza si baga la mansarda! Nu fi lenes, si nici indolent, ca nu e bine! Si cu asa ceva nu e de glumit! Una e sa mori intepat de albine, dar sa te omoare un egoist inconstient e tragic!

| PogChamp a răspuns (pentru PsihoSex):

Daca ma pui sa scriu in browser tot ce rost mai are threadul tau in care raspandesti propaganda? Sau am interpretat ceva gresit?

| Oana92 a răspuns:

E nevoie de igiena in general. Dar poporul asta e repetent la disciplina asta. Uita-te putin pe intrebarile de aici. Copilasii astia nu doar ca nu au habar de ce inseamna de fapt sexul si contraceptia, dar nici regulile de igiena nu le cunosc sau ma rog, nu le respecta...

| PsihoSex explică (pentru Oana92):

Multumesc, Oana. Crezi ca din 2008 incoace, de cand sunt aici, ma mai surprinde ceva?! Doar ignoranta, egoismul si inconstienta unora. A, ba da, si un tanar care imi da lectii. M-a facut sa zambesc. Inca nu stie cat de multe nu stie.

| Oana92 a răspuns (pentru PsihoSex):

Doar unul incearca sa iti dea lectii? Esti un norocos atunci! laughing Oricum, e de apreciat ca incerci sa faci educatie. Nu ca ai avea cu cine, dar intentia e buna happy

| UnBroken2016 a răspuns:

Multi inca nu stiu sa se spele pe maini inainte si dupa ce merg la baie, daramite sa se spele 30 de secunde.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astia is gen "Don't wash your mouth, i like it dirty "

| Iakhab_Andres_1980 a răspuns:

Cred ca exagerezi psihologic vorbind, insa clinic este absolut normal spalatul pe maini cu orice imprejurare. O sa iti dau un exemplu nu ca dr ce sunt ci ca prieten daca vrei : Sa nu crezi ca daca-ti speli penisul inainte de a-ti *** nevasta, o sa ai un copil perfect sanatos si v-a trai pna la 100 de ani.
Aici intervine paradoxul psihologic care iti preseaza mentalitatea din mediul de crestere. Acest mediu trebuia sa te invete si faptul ca este absolut recomandat sa faci dus inainte de sex dar si dupa. Apoi prietena/ul poate sa te masturbeze in parc, daca a foloseste servetele umede antibacteriene inainte si dupa...LOL

| Iakhab_Andres_1980 a răspuns:

Cred ca exagerezi psihologic vorbind, insa clinic este absolut normal spalatul pe maini cu orice imprejurare. O sa iti dau un exemplu nu ca dr ce sunt ci ca prieten daca vrei : Sa nu crezi ca daca-ti speli p,, a inainte de a-ti f,, e nevasta, o sa ai un copil perfect sanatos si v-a traii pna la 100 de ani.
Aici intervine paradoxul psihologic care iti preseaza mentalitatea din mediul de crestere. Acest mediu trebuia sa te invete si faptul ca este absolut recomandat sa faci dus inainte de sex dar si dupa. Apoi prietena/ul poate sa te masturbeze in parc, daca a foloseste servetele umede antibacteriene inainte si dupa...LOL