| SERIALS a întrebat:

Stiti cazuri ca 2 persoane de aceleasi sex sa formeze o relatie, pe la camin, sau cand stau la chirie?
Spre exemplu am auzit un caz cand am fost la un festival de muzica, teatru si umor, prezentatorul a povestit ca cand a venit in Cluj, in primul an, odata se intoarce la camin si il prinde pe un coleg cum face cu "cineva". El asteapta in coridor, si il intreaba pe vecin cu ce prietena a facut. El raspunde: "Cu... Vasile". big grin
Astfel de istorii despre relatii intre persoane de acelasi sex cunoasteti?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AnnaSakamaki a răspuns:

Cunosc foarte multe. De exemplu, am la liceul meu o gramada de astfel de cupliuri:
Eram afara, in pauza, cand vad niste baieti tinanu-se de mana. Mi se parea ciudat. Am stat sa ii spionez si am fazut ca unul i spunea celuilalt : ''te iubesc.dar nu trebuie sa afle nimeni de relatia noastra.''Si am fugit repede ca sa nu ma vada.
Sau mergeam prin oras cand vad doua fete din liceul meu mergand spre un bloc. Nu mi se parea nimic ciudat pana aici. Dar le-am urmarit si cand au ajuns in spatele blocului au inceput sa se sarute. big grin

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru AnnaSakamaki):

Tu esti un fel de stalker laughing

| SERIALS explică (pentru FABULOSUL6000):

E detectiv fara sa vrea big grin

| Dyex a răspuns (pentru SERIALS):

Ba eu daca vad doua fete lesbiene le spun ca si eu sunt lesbian rolling on the floor))