| anonim_4396 a întrebat:

Stiti daca mam masturbat timp de 2 ani, pot avea urmari grave?

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu vei avea nici o urmare neplacuta.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu se intampla nimic.

| Ben. a răspuns:

Sa nu pierzi interesul pentru sex.in rest nu te preocupa.nimeni nu stie mai bine ca tine ce-ti place.

| canarita a răspuns:

Daca esti fata s-ar putea sa nu simti placere extraordinara apoi cu partenerul...in rest, sanatate curata!

| andreig a răspuns:

DOOOI AANI? uaaauu nu crezi ca mai bine faci sex?

| kayan a răspuns:

E posibil sa orbesti cat de curand! si, in caz ca nu stiai, la 5000 de masturbari ramai fara sperma... asa ca fa bine si incepe sa scrii intr-un carnetel cand mai ai activitati dintr'astea!

| bayatdolce a răspuns:

Singura urmare e ca faci bataturi in palma laughing

| alexxandru a răspuns:

Nu mami nu ai nimicwinking! acum na o fata tiar da explicatii mai bune decat mine dar eu nu credwinking!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti avea doar ejaculare precoce.Incearca si fa-o mai rar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.sa-ti placa si sa continui sa te masturbezi. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da jumatate de an? pot avea ceva rau?