| Tzucu a întrebat:

Stiti... iubesc enorm pe un coleg de clasa, am stat cu el asa la disco de pasti in primele doua zile. si apoi gata, acum aseara spre sfarsit ne-am mai pupat asa si. el tot imi mai zicea sa nu-l mai pup si din astea si i-am dat paci. a plecat la alta si tot a vorbit cu ea, si m-am suparat si m-am plimbat singura pe acolo, si m-au cautat prietenele si m-au vazut unde eram si a venit el la mine ca ce-am patit si nu stiu ce. si apai am mers intr-o masina si tot am stat in bratele lui si ne-am pupat iarasi. si astazi m-a intrebat ca mai sunt suparata si care ofost faza? laughing. si nu stiu cum sa-i explic ce simt pentru el, voi cum ati spune unui baiat asta? eu i-am mai spus odata asa mai in gluma ca-l iubesc si mno...sad. is foarta trista din cauza asta pentru ca pentru mine doar el exista. pot sa fiu cu altu dar nu e acelasi lucru. nu simt ce simt pentru el. pe el in iubesc foarte mult :X. help me! big grin

Răspuns Câştigător
| lolly a răspuns:

Spune-i intr-un loc cand sunteti doar voi, ca il iubesti, si spune-i din toata inima. spune-i ca te raneste foarte mult daca merge la alta fata, ca pentru el poate e un joc dar pentru tine nu e! Asculta ce are de spus si sper ca o sa iei decizia corecta.Pup

2 răspunsuri:
| butterfly27 a răspuns:

Sa-i spui direct ca iti place de el, important e sa comunci, ai incredere in tine.:*

| jasmine11 a răspuns:

E un sentiment foarte frumos iubirea. la fel a fost si la mine 2 luni mi-a placut de un baiat el era mai mare cu 3 ani decat mine i-am zis ca imi place de el iar el mi-a zis ca doar tine la mine nu mai mult dupa doua luni am inceput sa il iubesc si i-am zis asta. asa ne-am combinat si suntem impreuna de 7 luni imd fara alea doua luni in care doar imi placea de el si el chiar ma iubeste foarte mult si eu pe el. asa ca spune-i ce simpti si nu mai spune in gluma ca poate crede ca iti bati joc de sentimente si nu e frumosbig grinD si spune-i ca vrei sa fiti impreuna:X:X si bafta multbig grin