| Tzucu a întrebat:

Stiti... iubesc enorm pe un coleg de clasa, am stat cu el asa la disco de pasti in primele doua zile. si apoi gata, acum aseara spre sfarsit ne-am mai pupat asa si. el tot imi mai zicea sa nu-l mai pup si din astea si i-am dat paci. a plecat la alta si tot a vorbit cu ea, si m-am suparat si m-am plimbat singura pe acolo, si m-au cautat prietenele si m-au vazut unde eram si a venit el la mine ca ce-am patit si nu stiu ce. si apai am mers intr-o masina si tot am stat in bratele lui si ne-am pupat iarasi. si astazi m-a intrebat ca mai sunt suparata si care ofost faza? si nu stiu cum sa-i explic ce simt pentru el, voi cum ati spune unui baiat asta? eu i-am mai spus odata asa mai in gluma ca-l iubesc si mno... is foarta trista din cauza asta pentru ca pentru mine doar el exista. pot sa fiu cu altu dar nu e acelasi lucru. nu simt ce simt pentru el. pe el in iubesc foarte mult :X. help me! big grin:Xcrying

Răspuns Câştigător
| vaa a răspuns:

Daca chiar il iubesti ENORM, spune-i in fata. direct. cand sunteti doar voi 2. si punct.Nu e mare filozofie(daca CHIAR il iubesti, faci sacrificiul asta, nu?)

4 răspunsuri:
| Andra_3863 a răspuns:

"bai X`ulescule sa vazi ca m`a apucat nebunia atunci in masina ca stii eram noi asaaa...si m`ai tinut in brate si nu stiu,parca am asa niste molii in stomac..."
"niste CE?!"
"molii ma. stii tu,te cam love asa un pic

de aici vezi tu reactia lui. daca zice ca el nu te love pe tine, zi`i si tu in timp ce razi
"uite prostu cum a pus botu` la vrajeala mea laughinglaughinglaughing"
crede`ma ca merge mereu si tot el vine dupa tine, ca i`ai ranit orgoliu` laughing

| OnlyGirl a răspuns:

Mai intai intreaba-l ce simte pentru tine apoi spune-i ca il iubesti...nu-ti fie frica, spune-i pana nu e prea tarziu :*:*:*:*

| Teo_4002 a răspuns:

Incearca sa-i bagi limba in gura si daca te lasa e clar. Asa iti e mai usor sa stii daca sa-i zici sau nu. Daca te va lasa spune-i ca e posibil sa simta si el asta pentru tine su catusi de putin.

| Denisa212328 a răspuns:

Du-te intru-n loc unde sa fiti singuri si spue-i derect fara aaaa si aaa laughing
funda