| Anonima283 a întrebat:

Stiu ca am pus intrebarea asta de 102 de ori dar mai astept raspunsuri.

Cu o zi inainte de ziua ovulatiei, prietenul meu mi-a atins zona vaginala(nu a penetrat) cu capul penisului. A curs o picatura de lichid preejaculator. Stiu ca poate nu trebuia dar in 22 de ore am luat escapelle deoarece imi era foarte frica. E posibil sa fi ramas?(sunt virigina fizic)

Răspuns Câştigător
| Justme1997 a răspuns:

Nuuu esti, nu

7 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Cam câte răspunsuri mai aștepți? Că de când cu dezvoltarea asta a orașului, suntem peste 221.000. Dacă îi aduc pe toți să-ți spună că nu ești gravidă, crezi că o să fii cât de cât mulțumită?

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Dar zi-i fraierului sa ti-o bage pe toata si scapi de grija!winking laughing laughing laughing nu mai esti virgina; nici macar fizic!

| Anonima283 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Nu a penetrat. Himenul nu s-a rupt. Doar m -a atins

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Anonima283):

A investigat instalatia in mod direct; nu prin intermediul unui prieten, intr-o convorbire interurbana.winking laughing tongue

| asdf2kpower a răspuns:

Cum ai reușit să pui întrebarea de 102 ori, dacă ai doar 7 întrebări adresate în total?

| dfsugiopdfiudygh a răspuns:

Cum să iei escapelle doar pentru că ți-a atins vaginul, peste care a curs o picătură de lichid preejaculator? Nici măcar spermă, dar nici aia nu ajungea din "zona vaginală" în vagin. Care sarcină? Nu mai face asemenea prostii cu luarea pastilei pentru o inutilitate. Nu ești gravidă și nici n-ai putea rămâne în asemenea circumstanțe.

| Steph277 a răspuns:

Daca esti virgina, cum sa fii gravidă fată? E ca si cum spui ca esti gravidă da ai ciclu, gandeste oleaca, ăla nici nu ti-a bagat-o si tu spui de sarcina, nu lua pastile de capul tau ca nu e bine, daca isi dadea drumul in tine da mai spuneam, dar asa?