| qkzu a întrebat:

Stiu ca ea va citi acest mesaj... : P dar daca sunt prea timid... ce sa fac? pareri? sa scap de frica si timiditate tongue?

Răspuns Câştigător
| AndutzaAndu a răspuns:

Nu te mai gândi că oare ce-or să zică oamenii dacă fac aia, aia şi aia, pur şi simplu fii tu însăţi, sau când vrei să faci ceva de care ţi-ar fi ruşine spune-ţi în gând "nu-mi pasă!" tongue.

3 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Te duci te bati cu careva pe strada te duci la fetite si sa vezi ca se duce timiditatea. Da ce esti fata de te inmoi in fata unei fete?

| DenisaMetal a răspuns:

Fii deschis si atunci va disparea si timiditatea

| FeTTiza a răspuns:

Dc esti timid? Ai incredere... nu o sa te manance