| andreiww a întrebat:

Sunt timid..cum scap de timiditate?

5 răspunsuri:
| CityOfSatan a răspuns:

Bea! O sa ai tupeu! Asta face alcoolul!

| Regizorul a răspuns:

Sa iti zic un secret care o sa sune dur dar este si adevarat +ca te va ajuta.
-Nimanui nu ii pasa de ce faci tu fiindca au alte probleme si ei ca tine pe cap! happy
Fa ce vrei si o sa vezi ca lumea incepe sa te placa fiindca esti unic, deoarece sunt foarte multi timizi.
Sper ca te-am ajutat. Ceau si spor la agatat tongue

| andreiww explică (pentru Regizorul):

Imi poti lasa un id de mess sa vorbim ceva? daca nu te-ar deranja... big grin

| andreiww explică (pentru Regizorul):

Imi poti lasa id-ul tau de mess? daca nu te-ar deranja big grin

| Regizorul a răspuns (pentru andreiww):

Gonzales.raul