| CosminSs657 a întrebat:

Sunt bisexual si imi place de un baiat. Vreau sa fie iubitul meu,sa-l cuceresc, sa fac niste lucruri cu el.Mereu ma gândesc la el si imi imaginez sau dau laba..Cv sfaturi?
Oamenii homofobici va zic de pe acum ca mai bine ignorati decat sa imi dati hate.

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cate partide sexuale ai avut pana acum, cu fete si cate cu baieti?

| mihai69 a răspuns:

Dacă tipul e hetero, și pe deasupra și homofob, poți primi tu orice sfaturi că tot riști măcar un bullying dacă nu mai rău. Eu zic să rămâi deocamdată la vise.

| Goete a răspuns:

Ce sfaturi mai Cosmine, vorbeste cu el, invita-l undeva si spune-i clar ca iti place de el si esti bisexual; ce ai de pierdut?
Acum nu esti impreuna cu el, daca te refuza nici nu vei fi dar daca te accepta veti fi fericiti si nu mai dai laba singurwinking

| LordCristobal a răspuns:

Logic ar fi te duci la el si ii spui ce sentimente ai fata de el.
Dar sincer te-as sfatui sa nu faci nimic ca daca el nu iti accepta propunerea o sa stie tot orasul ca esti gay sau bisexual.
Si Romania e o tara homofoba o sa te evite toti daca baiatul ala reactioneaza prea negativ la tine.
Mai bine te-ai duce la un club de gay dac vrei sa incerci si cu baieti.

| OmBanal33 a răspuns:

Greu… mai bine nu il iei pe direct, purtand o conversatie mai lunga cu el, poate poti sa introduci o intrebare de genul: "Toata lumea a innebunit cu lgbt-ul asta, ce parere ai?"
Si poate poti afla ce parere are, dar intrebarea trebuie pusa dupa ceva timp de discutii

| Alex5363666 a răspuns:

Da mi mesaj in privat te fac fetița mea îți fac tunel

| CosminSs657 explică (pentru Alex5363666):

Uhm. putem vb pe privat?

| CosminSs657 explică (pentru Alex5363666):

Hai pe privat sa vorbim putin?

| CosminSs657 explică (pentru Alex5363666):

Hai sa vorbim pe privat putin?

| Alex5363666 a răspuns (pentru CosminSs657):

Sunt membru prea mic și nu îți pot scrie in privat sad

| Zolfy a răspuns:

Parerea mea e ca trebuie sa l iei mai incet si sa nu i spui ca esti bi, vorbiti intre voi, sa aveti o discutie mai lunga cu el si sa l intrebi ce parere are despre LGBTQ si de acolo daca sustine LGBTQ si de acolo sper sa te descurci. mult noroc vere