| Tenisi a întrebat:

Sunt cls V. Vineri i-am spus baiatului de care imi place ca il plac. El s-a inrosit la fata apoi s-a intors cu spatele. Dupa vreo 2 minute l-am intrebat daca s-a suparat si el a zis ca nu dar nu stiu daca ma place. Am fost prea directa s-ai spun in fata ca il plac? Am procedat bine? Cum sa aflu daca ma place?

6 răspunsuri:
| d33utza003 a răspuns:

Trimite-i un biletel in care sa il intrebi daca si el te placelaughing un pic mai demodat, dar functioneazatongue

| thegirl1 a răspuns:

Lasa-l o vreme in pace si vezi daca el incearca sa vb cu tine, daca iti da vreun semn ca te place happy daca nu, numai insista

| Tenisi explică:

E de varsta mea stai linistit/a e colegul meu de banca.

| blackboss a răspuns:

Eu sunt clasa VI si am 13 ani!
Ai facut foarte bine ca i-ai spus!
E normal sa fie timid si rusinat dar maine ai sa vezi ca o sa simte bine!
Succes!

| Stein a răspuns:

Si el te place de asta s.a rusinat si nu a acceptat pentru ca ii este frica de necunoscut(o relatie)

| CrazyDiddiii a răspuns:

Cati ani are? ai grija ce faci ca esti micuta inca.eu iti spun din experienta ca pot sa te placa ca sa faci sex cu ei.sau cine stie ce tampenii sa te mai puna sa faci.te pot umili sau sa-si bata joc de tinehappy am fost cu unu care iubea pe oricine doar pentru sexhappy