| Secretkkk a întrebat:

Sunt cu el de ceva timp, adica deja 2 ani, simt ca tin la el dar uneori nu stiu..., avem relatii sexuale, dar as dori sa fac o pauza sa fim impreuna dar sa nu mai intretinem relatii sexuale, dar nu stiu cum imi spun ca gata nu o mai fac, dar oricum cind il vad il doresc si cedez din nou, ce sa fac? cum sa iau o pauza? simt ca vreau si am nevoie de pauza asta. va rog dati-mi niste sfaturi, plizzzzzzzzzz! ce sa fac? cum sa procedez? si cum sa ii spun ca sa nu ma inteleaga gresit?

Răspuns Câştigător
| ImiIubescChinezul a răspuns:

Spune-i in fata... Daca te iubeste, o sa accepte decizia si o sa te astepte! Noroc! happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doi ani e mult. exact perioada care se cheama de aur intr-o casnicie. daca nu mai reduci din oferta si vrei sa fiti impreuna, nu stiu daca se va intampla.depinde ce varsta ai, si ce dorinte.

| uanaony a răspuns:

Tu il cunosti cel mai bine, deci trebuie sa ii spui pe intelesul lui. Ii explici frumos ca ti-ai dori asta, ai putea chiar sa ii propui sa nu va vedeti o perioada de exemplu o saptamana, te asigur ca atunci cand o sa il vezi o sa sari pe el. Multa bafta!