| Cuuukii a întrebat:

Oameni buni, sunt foarte necajita si o durere imensa simt cum imi apasa sufletul de ceva timp.
Iubitul meu(azi am facut 10lunisad) se uita la filme porno si i-am zis ca ma deranjeaza, el zice ca numai se uita, infine, ideea este ca se uita si cand vorbea cu mine pe mess(stiu sigur asta, i-am verificat arhiva de la google crome). Cand l-am intrebat de ce se uita mi-a raspuns ca doar (citez): imi clateam si eu ochii doar. adica stai? iti clatea ochii cand eu eram zilnic langa el si dispusa sa-i arat dragostea? chiar si dupa ce ma avut in pat se uita, ma simteam.nedorita si nasolsadApoi astazi a pus un film in timp ce faceam dragoste si se uita la film.tragea cu ochiu pentru ca i-am zis sa numai se uite. aapoi mi-a marturisit ca s-a plictisit si ca vrea sa steastraight face. sa inteleg ca vroia sa se uite la film. iar m-am simtit prost. si nedorita ddoar folosita ca pe o carpa deoarece a fosst a doua oara cand am facut dragoste. ceea ce arata ca dorea doar sa-si satisfaca dorinta de a face dragoste cu mine. apoi gata cica s-a plictisit.Eu am facut asta din pura IUBIRE nu pentru ca vroiam sa-mi " satisfac corpul ". apoi a mai fost o faza.eu i faceam bratari.stiti dinacelea din ata. si cu o zi in urma i-am zis sa le aduca(adica azi) ca sa i le pun.cand am ajuns pe la coltul strazii dupa ce am plecat de la el ca sa ma duc acasa i-am zis: eram sigura ca nu le iei... A fost a doua oara cand a uitatsadnu i-a pasat, nu a crezut ca este ceva atat de important ca sa tina minte.insa pentru mine era sadsi estesigh le-am facut cu atat drag ca sa le poarte. dar. el. uita! ma mir cum de nu a uitat ca azi faceam 10luni...la fel.m-am simtit in plus, vreau sa spun ca m-am simtit o pers neimportanta.au mai fost faze de curand spre expemplu cu palaria lui.am cazut de acord ca nimeni nu o va atinge. iar la liceu cand eu ma certam prin msje cu el mi-a ceruto o fata si i-am dato pret de o sec apoi i-am luato dandu-mi seama ca l-ar ranisad. si i-am spus! pentru ca-l iubesc si nu vreau sa-l mint/ranesc(asa cum imi facea el minecrying)si mi-a facut scandal.si-mi dadea mesaje ca plange ca etc.inainte de faza asta a mai fosst o faza cand un om al strazii ia luato din cap.era sa-l omoare pentru ca el mi-a zis mie ca IUBEA palaria aia. apooi ce credeti? saptamana trec parca eram in parc si vine un amic de-al lui si eu ia din cap.eu eram terminata cand am vazut ca nu i-a facut nimic.sarind unele detalii infine, pana la urma ideea este ca pe mine m-ar fi omorat pentru palaria aia, insa pe amicului lui l-ar fi imbratisat, iar el ca scza mi-a zis ca nu si-a dat seama ca ia luato din cap.
alte faze mai sunt cand tipa pe strada, urla, ma injura(inainte adica in luna ianuarie cand ne-am desp ma facea curva, panarama, dar insa nu suntstraight facesi l-am iertat pentru tot, dar niciodata nu uit)etc. mie si greu sa ma mai gandesc si ma doare si sufletul, iar voua va rapesc timp pretios in care ati putea ajuta pe cineva (insa nu pe mine, deoarece poate, unii o sa ma luati peste piciorsadmrg)
sunt pur si simplu ranita! i-am trimis mesaj cu toate cele de mai sus, urmat de cuv : adio! e a mia oara cand ne desp insa numai potsadmi-a promis ca se schimba de 4 luni si nimicsad. mai erau si unele faze cu niste tipe.mrgsaddoare, doare tare
credeti ca am procedat corect? ca m-am dsp d el? nu pot spune ca nu am ggresit si eu, insa, nu ca el! totusi ganditiva ca sunt o mana de om
am 15ani.sunt fata desigur
Multumesc, anticipat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai făcut sex la 15 ani? Felicitări, ai crescut riscul de a face cancer de col uterin de vreo 10 ori față de o femeie normală. Felicitocurile mele, proasto! Cancerul de col uterin este a doua cauză de deces la femei. Caută pe google și te vei lămuri. Nu-i de joacă, te rog să mă crezi.
Apoi, proasto, trebuia să precizezi și ceva de genul : "eu am 15 el 19". S-a folosit de tine și ți-ai distrus sănătatea. Acum a descoperit că nu mai ești așa bună la pat precum se aștepta el și și-a indreptat atenția asupra acelor filme. Să aibă viața scurtă pentru că te-a nenorocit, asta îi doresc. Te-a vrut doar pentru sex, a profitat de tine fiindcă probabil ești mai mică (sau nu, nu contează) și i-ai hrănit orgoliul. Se simțea apreciat, superior ție că salivai după el.
Tot ce ai povestit tu aici au fost jocuri! S-a jucat cu tine, cu mintea ta, sentimentele tale ca să te zăpăcească și se va mai repeta dacă te împaci cu el! Găsește-ți fată unul ca lumea altă dată!
Uite, aici e și o parte bună. Dacă e mai mare decât tine, poți să dovedești că te-a dezvirginat. Ginecologul va anunța părinții (sau invers), părinții anunță poliția și intră la pușcărie sau la corecție.
Fiindcă actul sexual dintre un major și o minoră este interzis prin lege. El se consideră că te-a violat cu toate că ați cazut de acord deoarece nu ai discernământ. Chiar dacă sunteți minori. Din punct de vedere al legii, dacă ai sub 16 ani nu ai voie, tu fiind fată.
A doua parte bună ar fi aceea că în modul ăsta te-ai maturizat. Ai învățat (sper) o lecție de viață, vei putea fi un exemplu, negativ ce-i drept dar măcar ai băga puțin frică și vei știi să eviți astfel de situații pe viitor.
Aoleo, din ce generație pot face parte!

33 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Bine ai facut ca te-ai despartit de el.Ca te doare foarte mult si il iubesti,nu exista nici o indoiala.I-ai facut mereu pe plac,a fost felul tau de a-ti demonstra dragostea,dar sa nu te mai intorci la el,orice ar face.El te manipuleaza si te foloseste. Uita-l,oricat de greu ti-ar fi,ai grija de tine,ti-ai inceput viata sexuala foarte, foarte devreme, incearca sa te menajezi cat poti mai mult de acum incolo.Traieste-ti varsta,exista multe lucruri pe care le poti face la varsta asta,o plimbare cu fetele de varsta ta,un freesbee,un film,o carte, multe, multe.Sa ai grija! Mult noroc!

| BlancaFantasma a răspuns:

Nu stiu ce se intampla cu prietenul tau dar e clar ca nu te merita si nu te apreciaza.nu ai spus ce varsta are ar fi bine sa stim ca sa te putem sfatui mai bine.dar e clar ca el nu te iubeste cum il iubesti tu cel putin din ce`ai scris tu asa reiese. faptul ca se uita la filme porna in timp ce e cu tine spune multe despre elstraight faceiarasi faza cu palaria.e clar ca pe tine te manipula prin intermediul mesajelor doar pentru a te face sa te simti naspa ca ai lasat o fata sa o atinga, ca si cand ti-ai fi incalcat promisiunea. oricum prietenul tau e un prost sper ca esti de acord cu minehappysi ar fi bine sa-l lasi cat mai repede ca deja vad ca ti-a facut destuleoh go on mesajul care i l`ai trimis e super mai ales ca ai scris "adio!" doar ca ar fi bine sa te tii de cuvant sa nu te impaci iar cu elwinking LASA`L!happybafta!

| mdany a răspuns:

Buna.Ceea ce ai spus m-a lasat baff.Adica bine acum ca ai facut-o de 2 ori in aia nu ma bag treaba ta,dar din cate ai spus ca in timp ce o faceati se mai uita si la filme xxx pai atunci nu stiu,cred ca ii disperat saracu de "senzatii tari".Si ai procedat cum trebuie ca l-ai lasat, stai linistita ca baieti mai sunt in viata asta poate nu ai sa iti gasesti unul PERFECT cum vrei, dar unul care sa te aprecieze si sa iti ofere dragostea de care ai nevoie vei gasi.Acest tip a fost un fel de invatatura de minte, ca, sa ai grija cu cine iesi.O zi buna.

| mdany a răspuns:

Deci din cate am citit la intrebarea asta vad ca treaba e serioasa.Acuma ca amandoi sunteti de vina.aici nu am ce comenta.Si ca umbla si cu altele sau cred ca asa am inteles din ce ai scris, pai deja iti poti da seama ca te folosea doar, si daca iti mai si zice ca esti o...si o... asa, nu vad de ce sa mai stai cu el. Unei fete din cate stiu ii place de un baiat care o alinta si vb frumos cu ea, nu o curvareste si etc.Ma rog acum treaba voastra, mai consultati-va si cu prietenii si vedeti parerile lor.Eu zic NU. Publicul da 3 de NU laughing bafta.O zi buna.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Hai sictir ca va potriviti de minue, ea isi permite luxul sa faca sex neprotejat la 15 ani, iar el e aproximativ analfabet. Stati impreuna si nu va mai certati, sunteti perfecti impreuna, sa nu va despartiti.

| Giovanna a răspuns:

Nu e sanatos sa incepi astfel de relatii la 15 ani, in primul rand pentru ca nu e suficient de pregatit corpul tau pentru asa ceva si in al doilea rand pentru ca nu ai suficienta maturitate pentru o astfel de relatie. Discutii de genul acesta e normal sa le purtati voi doi, voi doi trebuie sa stabiliti limitele intr-o relatie, ce va place, ce nu va place, dar la 15 ani...cam dificil happy nu pot sa judec pe nici unul din voi pentru ca sunteti niste copii inca. Ce mi se pare grav din tot ce mi-ai spus este faptul ca te-a injurat sau a vb urat cu tine, in rest, nu pot sa judec nimic, barbatul care afirma ca nu se uita la filme porno este putin mincinos laughing hai sa fim realisti si maturi iar pentru simplu fapt ca se uita la filme de genul nu inseamna ca nu te place! Daca ajungeti la un numitor comun e ok dar iti spun din start, barbat care nu se uita la filme de genul sau care nu admira femei dezbracate nu vei gasi niciodata! happy Repet, e grav ca te injura si ca aveti astfel de relatii la varsta asta...in rest vei mai vedea, te vei mai lovi de chestii de genul happy bafta si mai multa maturitate, daca tot incepi relatii mature, tb sa te comporti ca atare!

| Cuuukii explică:

@Veronel: STIU! I-am si zis fata-n fata ca asa gandesteste.el cica nu.etc.stiu ca am facut o prostie.dar na din greseli invatam... legat de restul.ce sa zic, ironia asta.

| Cuuukii explică:

Quicky app te.as ruga sa numai fi asa de impertinent daca tot zici ca esti o persoana carismatica.

| Cuuukii explică:

Filmul era o COMEDIA ROMANTICA NU UN PORNOstraight face cu ce am profitat EU de ea ea daca m-am uitat 2 sec nimic mai mult la tv si am ras 1sec la o faza din filmul ala? am profitat ca i-am zis ca numai am chef ptk NUMAI POT? NU PREA CRED, iar legat de filmele porno MA UITAM SI? ala de zicea ceva de o laba si mana dreapta bine K ESTI U SFANTU spre deosebire de tine eu doar ma uitam:-J, legat de bratari pur si simplu AM UITAT nu este vba ca NUMI pasastraight face, si legat de fazele alea cu comp si faze de genul...nu eu ii spuneam ei zilnic kl iubesc pe altu...MRG NU AM CHEF DE DISCTUII DE GENUL, chestiile astea le vbim noi2 fata in fata nu pe TPU la 3 dim sau prin msje! si NU VA MAI DATI VOI MARI SFINTI K NU SUNTETI NICIUNU

si Jelli...pers mai imbecila ca tine n-am vazutstraight face e diferenta de 1 an si cateva luni intre noi:" nu de 4 ani:-J...iar tu daca o mai jingesti o sg data crede-ma ca am sa te caut si am sa-ti fac viata un calvarwinking, daca eram atat de 'obsedat' de filmele porno cum spuneti voi dc nu m-am mai uitat dupa ce mi-a zis sa numai ma uit? de obsedat ce sunt nu? voi nu prea ganditi...si nici nu cunoasteti problema cum trebuiestraight face singurul raspuns il stiu eu nimeni altcinevastraight face astea sunt doar pareristraight face ciao all

| Cuuukii explică:

Stiti ce lipseste in povestirea ei? detaliile care sunt cele mai imp...hai ciao!

| Cuuukii explică:

Alta proastastraight face doamne numai prostistraight face Coquelicot si Jellistraight face
mare tie gradina Doamne!

| Cuuukii explică:

Giovanna un rasp cat de cat BUN spre deosebire de altiistraight face deci eu doar ma uitam la ele nu faceam nimic altceva si nu ma uitam ca sa le admir pe alea DOAR ma uitam, va poate confirma si ea ca eu doar la ea ma uitblushing laughing si stie f binehappy...iar legat de jignirle alea...amn2 ne jignim si nu ne dam seama, iar dupa ne pare rau, eu unul o iubesc f mult si chiar a fost un soc mare sa se termine seara cu un te iubesc spus de easad si raspunsul meu si eusad si dimineata cand ma trezesc sa vad asemenea msjecrying

| Cuuukii explică:

Jelli tu chiar esti proasta raustraight face NU e EA

| Cuuukii explică:

Sa te conving ca ce? ca esti proasta? cred ca siau dat seama totilaughing tu nici mkr nu stii pe ce lume estistraight face si se vede ca citesti pe graba deci te rog eu numai raspunde, nu incerc sa conving pe nimeni! doar am dat detaliile pe care ea a uitat sa le specificewinking, stai pe dorobanti deci o fata de 12 care nu-i lispeste nimic si e proasta de pute ca se ocupa mami si tati sa ai un servici bunrolling on the floor) bafta

| Cuuukii explică:

Scuzati-ma cel care injura nu sunt eu FATA! ci fostul meu! face 17 luna viitoare.

| Cuuukii explică:

Acuma sunt eu fata care a postat aceasta intrebare! Vreti sa stiti cum a inceput relatia,sa v-o pov pe toata?
Paii ne-am cunoscut pe un joc online,cs si timp de cateva luni imi cerea id-u iar eu nu am vrut sa il dau. apoi dupa catev luni i l-am dat si ne-am intalnit putin mai tarziu, peste un timp in parc, ne-am placut etc.si ne-am hotarat sa fim impreuna
Infine dupa au aparut tot felul de chestiii : minciuni ce le aflam peste 4luni,le aflam singura, bruscari, etc.
of doamne de cate ori n-am povestit aceasta relatie.deja mi s-a luat
Si au cotinuat aceste faze deoarece l-am iertat.o data, de 2ori.pana cand nu am mai suportat.au fost faze in decembrie cand stateam in spatele unui bloc si ne certam si ma tot tinea strans de maini si ma impingea cu spatele de masina si imi tot soptea la ureche si tipa ca sunt curva si panarama.si tot asa a plecat spunand aceleasi lucruri.eu fiind o mana de om ce puteam face? eram socata.il priveam cum pleaca si nu se intoarce nici macar o singura data, sau macar sa-i pesecrying(si iar plang ca fraiera)si ne-am despartit.in ian am cun de fapt era din lista lui de mess un baiat.ce tot vbeam cu el si intr-un fel ne-am apropriat si etc.insa eu nu simteam nimic pentru el dar era de trba.si am vrut sa ne intalnim de 2 ori insa nu am dat unu de altu, insa el adica fostul meu iesea pe afara cu tipe, ba chiar m-ai mult s-a dus la 2 gemene si cica era si taiksu si frasu acasa si s-au uitat la film la 3 dimineata! iar el tipa la mine ca-l scol din somn la 3 dim cu mesajelesad.au fost faze si faze.intradevar si eu am gresit dar nu ca el.au fost faze in timpu acela cand ma duceam la fosta mea generala ssi am dat peste al doilea meu iubit si l-am lasat nu stiu de ce sa-mi puna mana pe sanstraight faceciudat nu? au fost faze cand i ziceam doar ca sa-l enervez sau sa-l testez(iar asta cand eram cu el) si i ziceam de tipu acela care era din lista lui de mess ca-l iubesc si etc.da am greesit.insa vedeti voi.eu am facut greseli gandinduma ca am sa imi refac viata si am sa uit de acest calvar.dar el? el imi zicea mie ca vroia sa fiim iar impreuna.pai cum sa vrea daca se vedea cu toate fostele luui pr? etc.tot la inceputul rel au aparut faze cum ca nu avem voie sa vbim cu baieti sau fete etc.adica el cu fete eu cu baieti.si mrg aman2 cei drept le-am pus.insa el primul deoarece va rog sa ma credeti ca eu nu am pus astfel de reguli niciodata inafr de cand a inceput el.si cand ne-am impacat mrg dupa 4 luni adica din ian pana in luna asta am aflat tot singura incercand sa-i smulg cuvintele ca de obicei din gura ca si-ar fi batut joc de mine mintinduma doar pentru a ma enerva ca ar fi putut sa fie cu o tipa.alta faza ar ai fi cand a inceput relatia si tot asa erau reguli si vine una langa el si se pune cu capul pe el, i ia palaria din cap(tin sa va zic ca imi facea spume cand i-o luam eu crying ) si cred ca si-a facut si poza aia cu palaria si i-a mai dat si idu luisadva dati seama? deja numai pot sa pov.MUULTE FAZE FF MULTE! sfaturi ceva?sadvreau sa nu-l mai iubesc.
cum ziceam.si eu am gresit dar nu ca el.sad
multumesc pentru sfaturile acordate anterior:-

| Cuuukii explică:

Tot eu fata: a da mi-am reamintit! aia pe mess i zicea ca vrea sa faca sex cu el, iar el tot vroia inainte sa o tina in lista de mess pana cand neaam certat urat si a cedat...
sunt total distrusa.mai ales ca acum mai si privesc si in trecut.

| Cuuukii explică:

Si tu miai zis ca vroiai sa fim iar imp si tu erai pipaita de fostii tai prieteni:-J asa ca taci si numai ma scoate pe mine piaza reastraight face

| Cuuukii explică:

@nyx: neprotejat? am zis eu ceva de asta? nnu!

| Quicky a răspuns:

Hai la mine ca te rezolv euwinking no sa te jignesc cu nimiclaughing numa la okazii speciale lasa-mi id tau in mesaj priv happy

| blanOs a răspuns:

JelliPleacă5Zile numai cat n-ai scris sa-i dea cu ceva in cap, sa-l spanzure, sa-l scoata in fata, sa-l dea exemplu. Tu probabil n-ai tinut niciodata la nimeni si nu stii cum e. Nu te inteleg nici eu nici ceilalti de pe forum, cert e ca ai fost avut o copilarie dura si ai o minte bolnava. Asta nu inseamna ca parerile tale sunt cele mai bune. Numai bine!

| JadeT a răspuns:

Jelli.nu prea stii pe ce lume esti...in primul rand.la 18 ani e varsta legala.nu la 16. dar asta nu inseamna ca nu ai voie sa faci sex pana atunci.e vorba ca fata are 15 si el putin mai mult ca ea si daca ea vrea poate sa il denunte, daca avea peste 18 ani nu putea sa il denunte daca vrea.jelli mai intereseaza-te si tu si stai linistita(intr'adevar poate s-a grabit un pic da rnu e singura din lume)sunt fete care pe la 11-12 ani deja auun copil sau 2.deci eu nu am nimic cu fata a fost alegerea ei,dar NOMOREME, daca iubitul tau continua sa te injure si sa iti vorbeasca asa urat, sau sa repete faze din alea care le-ai spus tu.nu cred ca te merita, dar e alegerea ta.nimeni de aici nu il cunoaste mai bine ca tine pe iubitul tau.pup/

| Ciufulituuu a răspuns:

Mai bine e sa il uiti si sa te desparti de el

| Happciu a răspuns:

Ai facut o alegere foarte buna, parerea mea. Daca il mai ierti o sa continue exact la fel spunandu'si lasa ca ma iarta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cita minte iti trebuie sa vezi ca-i bataie de joc? Cita rezistenta ai sa suporti imbecilitatea ipochimenului?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Băi, care mi-a dat nefolositor și stupid? Nu pricep, la altele poate dar la răspunsul ăla...era prea lung și neplăcut?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-s proastă. Tu ești și n-am nevoie de explicații că ți le-am dat.
Cealaltă pe care ai injurat-o a dat un răspuns bun. Eu nu înțeleg, vrei să îți spunem că totul e în regulă și că baiatul te iubește? Oh, wait.
Tu, mai gândește-te... nu că mi-ar păsa mie de tine. Ești liberă să faci ce vrei, ești liberă să te cârpești cum vrei. Eu doar am încercat să îți fiu de folos dar ești o cauză pierdută.
Sau hai că poate împușc și eu o fundă : "da fta impakte cu el asa st toty baietii nul baga in seama e si el sup are o perioada proasta da o sai treaca d la sine si te uby mult funda?"
Asta vrei? De ce nu ai specificat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaa, scuze de celălalt reply, imbecilule. Chiar dacă ai 16 ani tot nu e voie deoarece ea nu are vârsta legală de 16 ani. Restul nu mai explic.
Iar faza cu cancerul, hai dă-i un mesaj privat Brigaelei și îți explică ea. E medic.
Apoi, nu înteleg de ce te chinui cu noi să ne convingi? Eu zic să o lași in pace, mâini nu ai?
Uite, eu stau în București prin Dorobanți. Hai și fă-mi viața un calvar șmechere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@NoMoreMe băiatul : n-am citit totul deoarece îi dau dreptate lui Nyx, ai mari probleme cu gramatica și poluarea asta grafică a ta mi-ar dăuna. Ăăă, nu are rost să comentez mai mult, am uitat că e recomandat să nu te pui cu prostul că are mintea odihnită oh go on.
@NoMoreMe fata : stai liniștită, replicile unor nulități nu mă supără. Nu trebuie să ne demonstrezi nimic, ceartă-te cu el în privat mai bine. El, jignindu-mă pe mine, voia să te impresioneze să îți arate că ar face orice pentru tine. Ți-ai dat seama, nu? Comportament ostentativ ieftin.
Iar dacă tu mi-ai dat această fundă, îți mulțumesc că ai acceptat ce ți-am explicat. Nu mai suferi pentru idioți și altă dată ferește-te de asemenea oameni!
@blanOs, dragul meu sau draga mea, uite. Am avut o copilărie așa și așa. Dură în niciun caz, ai mei s-au străduit să-mi ofere totul și m-au înconjurat cu dragoste.
Ba da, să-l scoată în față. Să știe și alte viitoare iubite cu cine au de-a face! Scuze.
Ba am iubit și eu, dar iubirea e de mai multe feluri.
... sper că prin asta nu ai vrut să iei fundiță. Sper că nu ai lingușit.