| anonim_4396 a întrebat:

Sunt cu un baiat de 4 luni eu am 13 ani iar el 18.De craciun a fost plecat in italia si mi s-a parut ca ma uitat mai ales ca inainte de relatia cu el am mai avut o relatie cu un baiat tot e 18 ani si si-a batut joc de mine.intre timp un baiat alex un prieten de al meu cu care vorbeam pe mess a vrut sa fie cu mine si eu l-am refuzat normal si tot a incercat si eu tot l-am refuzat.Cand a intrat prietenul meu pe mess i-am povestit si a inteles gresit. A inteles ca vreau sa ma despart de el.Acuma nu mai are incredere in mine si nu ma mai suna sau imi da sms-uri tot i zic salut si vorbeste parca e plictisit. Mi-e frica deoarece asa a facut si cu o fosta prietena de a lui nu a mai dat nici un semn de viata dar unei colege i-a zis ca ma iubeste. A venit acasa si ne-am intalnit ne-am certat ne-am luat la intrebari nu ma crezut apoi am mers la o prietena de a noastra. Si acolo in loc sa stea cu mine tot vorbeau ei tot se luau in brate si se muscau si isi mai citeau sms-urile trimise unul altuia va dati seama ce aiurea m-am simtit atunci. El e o persoana greu de convins care face aproape mereu pe victima nu i place sa i se puna interdicti mai bine deloc decat putin si conditi si nu ii place ca cineva sa se amestece peste treaba lui.De inselat nu vine vorba nu e pesoana de genul asta. Ce sa fac? va rogg

Răspuns Câştigător
| GirlyBrunette a răspuns:

Wow dupa ce a facut mai esti cu el... daca zici ca inteles gresit cauta motiv de cearta pentru ca probabil ii place alta si asa sunt baieti toti vor sa profite.nu prea le pasa de noi.si cand se plictisesc iti dau un sut in fund si spun du-te dracu dar nu ai ce sa le faci.si dupa faza cu prietena e clar spune-i si tu in fata ca nu suporti sa stea cu alta si daca vezi ca iti face morala spune-i ma tu ai chef de cearta si nu sti cum daca iti place alta du-te la ea si spune-mi ca sa nu mai imi fac sperante la tine;-) si cautati un baiat care sa merite sa tine la tine.pentru ca esti o fata speciala si e pacat sa tanjesti dupa el. o sa isi dea el seama ce a pierdut te-am pupat fundita daca vrei;-)

1 răspuns:
| thereforyou a răspuns:

Unde gasesti atatia dobitoci de 18 ani care accepta o fata de 13 ani?