| Dragosdoar a întrebat:

Sunt doar eu singurul care a observat ca femeile au nevoie de sex mai mult decat barbatii? Oare de ce o fi asta? Cica si barbatii fac mai putin sex ca niciodata si sunt virgini mai mult ca niciodata tot din partea lor.
Adica pe multe le auzi ca nu pot sa stea fara asa ceva (ma refer la astea tinere) pe cand la majoritatea barbatilor tot ceea ce le defineste existenta sunt hobiurile.

15 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

In loc sa le judeci pentru treaba asta, eu zic sa faci cumva sa le ajuti sa le mai treaca din dorinta asta.

| Mosotti a răspuns:

Nu e asa, barbatii au nevoie de sex mai mult ca au testosteronul mai sus, deci chiar tehnic e dovada ca e asa, si testosteronul sus da pofta de sex mai sus, si la femeile cu testo mai sus, s-a observat libido mai sus.
Asa s-a ajuns ca multi barbati sa fie prostii femeilor, ca cerseau disperati sex.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Ai observat prost.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

rolling on the floor

| Werrich a răspuns:

Femeile au libidoul (dorinta sexuala) mai crescut decat barbatii.
https://www.csid.ro/......t-5135392/

| Dragosdoar explică (pentru Werrich):

Acolo e vorba despre nimfomane, dar multe nu sunt chiar nimfomane, ele vad viata fara sex in zadar

Răspuns utilizator avertizat
| Cheo0S a răspuns:

Lasa nietul si nu te Mai uita la toate videoclipurile sa inlocuiesti propria minte cu ineptiile alora. Gandeste pentru tine.
Ce hobiuri? Sa fie obsedati dupa un pic de fund si tata? E suficient sa dai un ochi pe Facebook Sau insta sau orice aplicatie de dating. Diferenta de 10 ori Mai mare intre sexe, acum imagineazati ca barbat sa nu te mai lase in pace niste ciudati pentru ca trebuie sa alegi din toti aia si multi sunt prosti de bubuie. Chiar te rog fa-ti cont pe tinder de fata.

| elennax a răspuns:

Depinde de la persoana la persoana. Totusi, general vorbind, femeile au sex drive-ul cel putin la fel de puternic ca al barbatilor, doar ca stiu sa il ascunda.