| Ioanaamaliaa452112 a întrebat:

De ce femeile nu sunt atrase de bărbații virgini? Oare pentru ca nu au experiența?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pentru ca nu atrag fizic, sa fim seriosi, esti virgin ca esti urat simplu

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Exactlaughing

| mentholinks a răspuns:

Femeile se uita doar la ambalaj. Cocalarii se ingrijesc de ambalajul lor si le ft pe fete in gura si in cr. Si ele spun ca aialalti sunt naspa.

| mgtow a răspuns (pentru mentholinks):

Nu ai cu cine sa iti faci un viitor, peste tot imaginea reflecta fericirea dar in relatia lor numa probleme intampina

| oglindasultanului a răspuns:

Pentru ca barbatii de obicei se orienteaza pe discutiile sexuale, ei daca mai sunt "virgini" este din cauza la cum si-au ales activitatile si construit caracterul. Nici o necunsocuta nu accepta sa se joace de a evu mediu cu el peste viata care o poate trai fara toxicitatea lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pentru ca nu au experiența. Ci pentru ca majoritatea bărbaților virgini sunt și nasoli, naspa, fraieri. Sincer acum. Mie nu îmi place sa ies cu naspeti. Poate sunt și excepții, însă eu nu am văzut. In schimb am văzut cunostinte de ale mele băieți virgini, dar erau și naspa. Adică dacă nu era naspa poate se culca vreo fata cu el, asa i? laughing ca in ziua de astăzi nu e ca și cum un bărbat e virgin ca nu a găsit persoana potrivită. Ci ca e prea naspa sa l placa cineva. Poate greșesc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Întradevăr virginii sunt cele mai nașpa persoane care poți să le cunosti.
Nu știu ce virgin s-ar culca cu tine? numai dacă ii place sa fie umilit și e masochist.
Nu înțeleg logica, daca se culca cineva cu el gata, nu mai e naspet?laughing Asta tine de persoana, sunt o grămadă de persoane care au o viață sexuală activă și sunt la fel de nașpa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e vorba de asta. Totul tine de atitudine. O sa ți răspund la mesajul din privat ca sa te lămuresc happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma refeream ca in ziua de astăzi nu exista bărbat care sa nu vrea sa facă sex. Toți vor, de la vârste mici, ceea ce se și întâmpla. Cei care nu fac asta și sunt virgini la 25 de ani de ex, nu sunt virgini ca au ales ei sa o facă cu o persoana potrivită,sunt virgini pentru ca nu au avut ocazia. Pt ca sunt timizi, fraieri, naspeti. Sincer acum. Timizi- nu știu ce vor, nu au încredere in ei, nu au caracterul pus la punct, nu au o personalitate
Fraieri- nu știu sa se comporte cu o fata, sunt imaturi, iar prin comportament nu le atrage
Naspeti - nu se îngrijesc, nu arată bine. Nu ma refer neaparat la fizic sa fie bine făcuți. Ma refer asa la igiena. Nu se îngrijesc din cap pana in picioare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate că în viziunea unor femei acești tipi sunt, cum ai zis și tu, lipsiți de experiență sau că nu au atitudine masculină să cucerească o femeie pentru a se culca cu ea.
Poate că îi percep timizi și unele caută o relație cu un tip cu atitudine și experiență.
Eu aș putea fi atrasă de un bărbat virgin dacă e inteligent, nu are vicii, are caracter plăcut și nu e violent. happy