| verra a întrebat:

Sunt f agitata, prietenul meu mi-a spus aseara ca vrea sa fac sex vaginal cu cainele lui, eu am refuzat asa ceva, a insistat, si nu am vrut, si m-a dat nervos afara din casa, acum m-a sunat iar era calm a vb f dulce si a spus ca ma asteapta la el, poate m-am mai gandit, eu tremur si nu stiu ce sa fac, ma asteapta chiar acum ca e singur acasa, imi este f frica, si nu vrau sa il pierd, a vb f frumos, oare sa ma duc?

Răspuns Câştigător
| Yaguar a răspuns:

Este un zoofil, iar cu mintea lui poate pe viitor sa fie si un pedofil.
Nu vreai sa il perzi hai sa spunem ca nu o sa sa se intimple acest sex cu chinele. Dar el sia arata fata lui, asa de mult te respecta. In loc sa se ghindeasca la ceva frumos caci dragostea e ceva frumos el unde a ajuns sa se frece cu un chine. Oamenii normali nis nu sar saluta cu el dar lar scuipa. El nu are persoana iubita dar are o persoana cu care poate face orice care nu mai trebueste respectata. Chind vrea te da afara din casa iar chind doreste iti suna si te cheama inapoi(ca pe un catelus). Aici nu-i numai problema in el dar e si in tine inseamna cu tu ii permitsi ca el sa se comporte asa cu tine, si aceasta nu se refera doar pe plan sexual. In general intr-un cuvint este un om care nu merita sa aiba pe cineva alaturi, Si va fi mare jale de femeia si copii lui chind se va casatori caci el se va considera stapin ear femeia si copii vor fi tratatsi ca niste neoameni. Spunii Larevedere.

13 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

In ziua in care ti-ai facut cont,ai reusit sa-ti pui si fotografia la avatar(sambata si duminica nu apar) desi e duminica si ai pus si intrebarea asta,care pe orice om normal il intoarce pe dos!
Deci,cine esti?
Si,de ce faci asemenea lucruri?
Uita-te si tu,cati au incercat sa-ti raspunda...Te simti mai bine sa stii ca-ti bati joc?
Oricum, fiecaruia dupa inima lui si a ta e cam mica, stii...

| Zenithf a răspuns:

Tu vorbesti serios sau faci misto? Oricum, in aceasta perioada s-o dat liberi la poponari, asa ca nu m-ar mira daca in curand se da liber si la pedofili, zoofili si altii cu porniri sexuale anormale.
Si cine stie daca nu se va ajunge acolo incat sa fii socotita ciudata daca nu-ti place sa faci chestii cu animale, bebelusi si alte fete. Daca vrei sa fii socotita "normala", atunci du-te la el si f.-te cu cainele, maimuta si papagalul lui, daca te pretuiesti si pretuiesti valorile traditionale atunci da-i papucii.

| Alexakos a răspuns:

Auzi. si dragostea asta are limitele ei. daca preferi sa te duci si sa incerce iar sa te puna sa o faci cu cainele (ce boala) si mai tarziu sa o faceti in 3 sau cu parintii sau stiu eu ce alte fantezii are. atunci du-te. insa daca vrei sa fi cu inima curata stai acasa. d-al incolo si in ultimul caz da-i papucii. eu nu inteleg cum poti sa mai fi cu el? asta este peste gandirea omeneasca. ala deja numai este sex. sfatul meu nu te du. si e cel mai bine. daca vrei sa ma asculti bine daca nu... (NU TE DU)

| sylar2007 a răspuns:

Vrea sa bata joc de tine

| Liquify a răspuns:

In cazul in care nu ai postat doar ca sa iti bati joc si chiar te afli in situatia asta te sfatuiesc sa te desparti de el cat mai curand. Ce ti-a cerut sa faci nu e normal. Prietenul tau fie e zoofil, fie isi bate joc de tine, fie are probleme mentale.

| ProjectJackpot a răspuns:

Ce idee perversa...interesant

| puishor69 a răspuns:

De obicei va iau la misto, dar imi e mila de tine. esti o proasta.
gaseste pe altu

| AliceDC a răspuns:

Sincer eu in locul tau nu i-as mai fi raspuns si nici nu m-as duce,am auzit de fantezii ciudate dar asta e destul de dusa la extrem(nu ti se pare?)doar pentru ca a vorbit frumos nu inseamna ca e ok,si din punctul meu de vedere poate insemna santaj sentimental,e decizia ta dar eu una nu as mai pune un picior in casa aia si as intrerupe orice legatura cu ea,xristo are dreptate azi e cainele maine cine stie ce mai e, dar totul depinde de tine, alegerea e numai a ta dar gandeste-te bine sa nu regreti dupa aia.

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Du-te-n... gatu matii!

| opium a răspuns:

Azi te pune sa faci sex cu cainele, maine un threesome cu maica-sa si taica-su...

| RoseOfTheFire a răspuns:

laughing de cand sunt eu nu am mai intalnit asa ceva cum sa faca asa ceva pai daca prietenul meu imi cerea asta cred ca nici nu il mai bagam in seama si ideea mea ar fi sa nu te duci cine stie ce iti face te mai vad la stirile pro tv de la ora 17:00 laughing)))))))))))))

| bendis92 a răspuns:

Daca te-a pus sa faci asa ceva inseamna ca nu te pretuieste. Nu stiu care e situatia, dar daca nu esti legata material de el, da-i papucii... daca ii permiti sa te trateze asa va ramane cu gandul ca poate sa-ti faca orice, oriunde, oricum.

| misteryo50 a răspuns:

Cum sa te mai duci laughing) treaba ta de esti dilita daca te duci laughing sex vaginal cu cainele, are ala mine?