| ihavenoidea a întrebat:

Sunt fete printre voi care au avut o relatie cu alta fata?
curiozitate sau ceva serios?

Răspuns Câştigător
| RXN a răspuns:

Da, am avut.Nu a fost curiozitate, poate ca nici nu era ideea de ceva serios, ci a fost pur si simplu. A inceput la un moment dat, a durat luni in sir, iar cand nu a mai mers, s-a terminat.Personal,mi s-a parut o relatie ca oricare alta, am iubit-o pe tipa respectiva, am fost atrasa fizic de ea, iar reciproca a fost valabila.
Nu inteleg ce-i asa mare tam-tam pe tema asta. Faptul ca eu am avut o relatie cu o tipa nu cred ca a afectat cu ceva viata celorlalti, iar pe mine cu siguranta chestia asta m-a ajutat, nicidecum nu 'm-a distrus', cum am mai auzit pe la altii.

12 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Sunt multe, dar nu recunosc. Aproximativ 30 % dintre femei au cel putin o data in viata o relatie sexuala cu o alta femeie.

| lemmon a răspuns:

Nu nu am avut niciodata insa nu inseamna ca nu ii accept pe cei care au sau care au avut.sunt oameni ca si noi si merita respectati oricare ar fi gusturile lor[parerea mea] daca noi suntem ''normali'' nu inseamna ca ei nu sunt, sunt la fel sau poate chiar mai ok decat ceilalti.bafta:*

| Crs a răspuns:

Relatii sexuale nu am avut, in schimb m-am sarutat odata cu o fata big grin eram curioasa sa vad cum e big grin

| BonnyBon a răspuns:

Sunt fete si baieti care au avut relatii si cu animale? curiozitate sau ceva serios?!:]]

Mi-e scarba cand le vad crede-ma straight face

| ihavenoidea explică (pentru BonnyBon):

Atunci nu comenta, ce zici?

| BonnyBon a răspuns:

Yubireeterna vorbesti serios?=]]

| LLLLLLLL a răspuns:

Mi se pare ceva foarte scarbos!

| yubireeterna a răspuns:

Dap eu.eu sunt lezby.am o relatie cu iubita mea de 9 luni. o iubesc foarte mult.pana de revelion vrem sa ne mutam impreuna. vreau sa fiu cu ea toata viata. te iubesc viata mea

| yubireeterna a răspuns:

Da vb fparte serios.sunt lezby. te poti uita si la profilul meu sa vezi ce intrebari am pus si ce am raspuns. iubesc pe iubita mea mai mult ca pe orcine pe lumea asta.

| ihavenoidea explică:

Era intrebare pentru cei care au avut, nu pentru cei care au alte curiozitati sau vreo problma cu astawinking.

| ihavenoidea explică:

Iar tu esti unul dintre ele.
probabil iti face placere sa faci oral unui tip smug te face sa te simti binebatting eyelashes?

| Humphrey a răspuns:

Lesbi hahahaha! Ce simti daca o lingi pe cealalta fata in p***a, iti obosesti limba rolling on the floor))))... Multe specimene de fete pe TPU