| madycumada a întrebat:

Deci sa va spun despre ce este vorba...este un baiat nu conteaza numele, el a fost impreuna cu prietena mea cea mai buna dar s-au despartit din cauza ca lui ii place de mine si mie a inceput sa imi plac de el. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| lays a răspuns:

Are dreptate pensionar, s-ar putea sa fie doar un moft, asa ac mai bine mai asteapta, desi eu te-as sfatui sa nu te cuplezi cu el.nu se face asa...strici o prietenie pentru ce? nu mai sunt alti baieti decat exul prietenei tale? pe ea o pierzi sigur.si pe el s-ar putea, deci cu ce ramai? asa ca gandeste-te bine!

2 răspunsuri:
| ♥ Bugs Bunny ♥ a răspuns:

Daca vrei sa fi cu el intreab-o pe pr ta daca ii mai place de el sh daca dapz mai bine nu fi cu el pentru ca s-ar putea sa o perzi p ea sh este mai raw succes

| pensionar a răspuns:

Mai tatoneaza terenul sa vezi daca e un om statornic si abia apoi sa iei o decizie; daca miine ii place de alta...