| AAndrei77 a întrebat:

Sunt insarcinata în 4 săptămâni, știe cineva dacă am voie sa am relații intime?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Bine inteles ca DA. Poti sa intretii activitate sexuala pana in ultima saptamana de sarcina. Bineinteles cu precautiile de rigoare in trimestrul 3 de sarcina : ultinele 2 luni inainte de a se produce nasterea. Sanatate!

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ai voie

| danaieladaniela a răspuns:

Din cate stiu poti sa intretii relatii sexuale in timpul sarcini

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,Andrei,ai voie.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poti face sex pana in luna a noua de sarcina daca nu te impiedica burta in ultimul trimestru de sarcina, sarcina usoara. Ce varsta ai?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Întrebarea este pusa pentru prietena ta? Ca tu esti baiat deci nu poti fi însarcinat decat daca jucai in comedia cu Arnold si Dany De vito Gemenii, acolo Arnold era gravid, dar era scenariu fictiune. Deci prietena ta ce varsta are?

| Sofer a răspuns:

Ai voie.

| AAndrei77 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Scuza ma dar contul este a prietenulu meu și nu știu care este problema dacă am pus întrebarea de pe contul lui

| mastadont a răspuns:

Ai voie. Și în plus, poți să faci liniștită neprotejat.

| Violleta2022 a răspuns:

Andrei, tu esti hermafrodit?
Fiidca un barbat nu poate ramane insarcinat, dar un hermafrodit poate.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru AAndrei77):

Ne ai indus in eroare cu numelelaughing în teroare

| VladJEU a răspuns:

Da ai voie sa dea mai usor sa nu sparga capu la copil