| wulfrik861 a întrebat:

Sunt intr-o dilema! Fosta iubita s-a despartit de mine in Septembrie si saptamana trecuta mi-a deblocat nr-ul si mi-a trimis mesaj ca doreste ca sa ne intalnim! Care ar fi motivul pentru care m-a cautat?

16 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Si-a luat teapa de la ala pentru care te-a parasit, iar acum si-a adus aminte de tine.winking

| darrio2007 a răspuns:

E clar ce vrea.
Te-a tinut de rezerva.
Daca nu merge cu altul se intoarce la tine.
Prost ai fi daca ai face asta, Scuze!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai bine întreaba o pe ea, ea stie motivele nu noi.

| Violleta2022 a răspuns:

Se plictiseste si vrea sa se joace cu tine.

| wulfrik861 explică (pentru Violleta2022):

Dacă o să meargă relația e ok, dacă nu iar e ok, nu e prima nici ultima

| J0B0MAT a răspuns:

S-a plictisit și nu a găsit pe nimeni și ai mai rămas tu la care să încerce.

| Xox0 a răspuns:

Zi-i "Nu" si gata.
Cauta pe altcineva sau foloseste-o pentru sex.

| FindMyName a răspuns:

Parerea mea, las-o, nu te mai amesteca cu ea..blocheaz-o tu.

| Ka0ru a răspuns:

Poate si-a dat seama ca a gresit si ar vrea sa incerce din nou o relatie cu tine. Eu zic sa incerci, nu ai nimic de pierdut. Uneori o impacare din asta aduce o relatie mult mai buna, iti zic din experienta. Cum era zicala aia, ceva ceva, ce e al tau se intoarce la tine.

| wulfrik861 explică (pentru Ka0ru):

Tot ce-i posibil! dar nu zic hop până nu sar gardul! după discuțiile purtate între 4 ochi, mi-a dat de înțeles că ar vrea mai mult decât o relație

| Ka0ru a răspuns (pentru wulfrik861):

Mai, eu iti zic bafta si sa fie intr-un ceas buna daca decizi sa-i dai a doua sansa!

| wulfrik861 explică:

Posibil sa mai aiba sentimente?

| wulfrik861 explică:

Alte motive?

| wulfrik861 explică:

Alte motive pentru care a scris mesaj?

| wulfrik861 explică:

Adevărul e că eu am fost de vină că a plecat! ne-am certat urât de tot, și i-am spus niște chestii la nervi!

| wulfrik861 explică:

Poate că are și acum sentimente! cine știe! o să mă văd cu ea, să clarificăm o dată și pentru totdeauna!