| IIIIIIIoannaaa a întrebat:

Sunt intr o relatie de aproape 2 ani si pana acum ne am mers dedtul de bine mici certuri dar nu cred ca exista relatie fara asa ceva.problema e ca in ultimul timp ma cam face geloasa pana acum trebuie sa recunosc ca nu a calcat stramb dar a avut o mica problema sa zic asa acum vreo 4-5 luni cand toti iesea cu o tipa fara sa mi spuna.eu am aflat si a zis ca nu mai are treaba cu ea dar am aflat ca azi cand el imi zicea ca e acasa si se uita la un fil defapt era cu tipa respectiva( si nu ma deranjeaza cel mai tare ca ies.i am zis ca sunt ok sa iasa cu aproape orcine atata timl cat nu le cheama pe la el ci ma deranjeaza ca nu mi a spus pentru ca ma face sa ma gandesc ca are de ce sa se ascunda daca nu spune..plus ca tipa asa a fost febletea lui cand era prin generala ..ma rog ce credeti ca ar trebui sa fac? eu nu i am spus inca, ca stiu ce a facut.

5 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Pai nu e clar ca nu tine la tine? Ce relatie de 2 ani este asta cand ii oferi atata libertate? El e obisnuit sa fie liber, sa iasa cu altele. Il inveti prost. Frate, cand tine cineva la tine, mai ales dupa 2 ani, nu face asta

| Hakuouki a răspuns (pentru Djlsghtnquuw):

"Nu face asta" chiar daca i-ai dat tu voie, sunt multe fete care spun ca nu sunt pregatite sa faca sex si spun ca nu se supara daca baiatul merge la alta, pai poti spune ca acel baiat care merge tine la prietena sa? Inteleg nevoia, dar daca o placi cu adevarat, o astepti, asa e si la voi doi. Eu sunt de acord cu Djlsghtnquuw

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil trebuie sa ii spui si lui ceea ce ai scris aici pentru ca deja cam sare calul si profita de bunatatea ta.

| Valentino46Rossi a răspuns:

Explica-i ca te deranjeaza, ca nu suporti minciuna si ca daca va continua asa ii vei da papucii...

| capsunica_4760 a răspuns:

E foarte urat din partea lui, ca te-a mintit. I-ai oferit prea multa libertate, insa el la randul lui ti-a oferit-o?
Parerea mea, este sa ii spui ceea ce tu stii si sa nu se mai ascunda. La ce bun? Si sunt 2 ani la mijloc... nu te-ai gandit, probabil, ca s-a plictisit de tine? SI eu am o relatie de 2 ani, insa iti spun sincer ca eu nu l-am lasat sa iasa niciodata cu o alta fata. Ori cu mine, ori "ramai cu alta".
Eu zic, sa vorbesti cu el si sa il intrebi ce vrea de fapt din relatia cu voi doi si sa nu te scape printre degete!
Hai, curaj! Daca nu tu, atunci cine?! :*