| EduardMichael a întrebat:

Sunt un baiat de 15 ani, puteti sa imi spuneti si mie cum e prima data cand faci sex?

Răspuns Câştigător
| SpeciMen a răspuns:

E super marfa ****. Ar trebui sa incerci.winking

10 răspunsuri:
| oanard174 a răspuns:

Fa si o sa vezihappy.

| alafaranume a răspuns:

Ia-ti o fata incepatoare ca tine sau una dispusa sa te invete... vezi sa nu fii precoce ca fetelor nu le plac baietii care termina repede, ia-o usor cu preludiul si nu sari direct pe ea! la baieti e frumos si prima data! asta e un fel de intrebare retorica.tu crezi ca se mai **** careva daca nu era placut?

| Ţepeşu a răspuns:

Mai asteapta pana la 18 ani.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti se rupe ata si doare rau si iti curge mult sange

| Archdaemon a răspuns:

E tare

| leo79 a răspuns:

O sa te doara putin curul laughing)

| PreaSfintitu a răspuns (pentru leo79):

Hahahahha ce am mai ras cand am vazut raspunsul tau laughing

| leo79 a răspuns (pentru PreaSfintitu):

Sper sa-i foloseasca laughing

| Alexeionut a răspuns:

Poy daca faci sex cu mana este manual, daca cu o fata este automat. bafta