| anonim_4396 a întrebat:

Penisul meu nu poate fi "belit" când e sculat, atunci când nu e sculat poate sa fie "belit"
Am fost la doctor și acesta a spus ca nu am nimic, a zis ca e normala chestia asta, a zis ca o sa pot face dragoste, am fost pana acum la 4 doctori care sa pricep și au zis ca n am nimic.
Întrebarea mea este, o sa pot sa îmi pun prezervativul pe penis dacă e sculat și nu pot sa îl belesc? Va rog sa răspundeți mai mulți, vreau sa vad părerile voastre

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la un Medic UROLOG sa-ti confirme FIMOZA!

| MaxMeb19q92 a răspuns (pentru Violleta2022):

Ma femeie eu cred ca iti dau block, ma omori, îmi zici intr una sa ma duc la un medic.
AU ZIS 4 MEDICI CA NU AM NIMIC, REPET, 4 MEDICI.
De ce sa ma duc la urolog? Știi ce e ala urolog? Nu am nici o boala ca să merg acolo
Ti am mai spus, documentează te, nu trebuie sa merg la nici un doctor

| Violleta2022 a răspuns (pentru MaxMeb19q92):

Mai baietel, cu minciuna nu rezolvi nimic!
Daca ai o problema cu puta, du-te la urolog!

| MaxMeb19q92 a răspuns (pentru Violleta2022):

Ma faci sa cred ca ești o handicapata mintala.
Tu crezi ca eu nu îmi vreau binele? Am fost la doctor și a zis ca nu am nimic, esti cea mai proasta femeie după aplicația asta sincer

| Violleta2022 a răspuns (pentru MaxMeb19q92):

Handicapat mental esti tu, fiindca esti incapabil sa intelegi ceea ce iti tot spun. Dar ma rog, este puta ta si faci ce vrei cu ea!
Minte-te frumos, ca vei vedea foarte curand cine a avut dreptate!

| LPCTSTR a răspuns:

Daca nu doare, poti sa-l pui.

| MaxMeb19q92 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Pai eu întreb oameni cu experienta, pe mine ma întrebi dacă doare sau nu?