| Metals25 a întrebat:

Sunt un baiat mai timid si imi place de o fata din clasa, dar in ultimul timp am observat ca se uita din secunda in secunda la mine asta inseamna ca ma place?

Răspuns Câştigător
| brya a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa ii spui ca simti ceva pentru ea. Poate ca si ea te place dar n-are curajul sa-ti zica. crede-ma nu te mananca.

| Metals25 explică (pentru brya):

Dar da clasa mea e genu de barfa!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă ai sta cu ea de vorbă, oare te-ar mânca?
Nu cred!
Pa, pa.

| IloveME a răspuns:

Evidenta treaba!
Priveste mai departe de indirecte, iar daca o placi fi cu ea, nu mai pierde timpul poate pana cand te trezesti ti-o fura altul!

| Azµre a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......t-inspira/

Pune mâna și citește

| jackyboy12 a răspuns:

Inseamna ca e mai timida fata, e foarte posibil sa te placa