| alinn111 a întrebat:

Sunt virgin, am 16 ani, si am o prietena care va implini 15 la sfarsitul lunii (sunt cu ea de 3 luni). Ea tot imi cerea sa fac sex insa mie mi se parea prea mica. Imi zice ca nu ii nimic, ca a mai facut-o odata si chestii de genul asta iar acum ma gandesc ca vreau si eu sa o fac. Insa cum este prima oara? Cum sa fac ca sa ma tin, sa nu termin totul in doua minute?

p.s: e ca si atunci cand dai laba? daca da ma tem ca nu va dura nici un minut! Ce sa fac? crying((

Răspuns Câştigător
| JosePpPp a răspuns:

:]] Primele 2-3 dati o sa termini repede tongue. Vezi sa nu termini in ea ca belesti **** la toate modurile posibile. E mai fain decat laba :]] Eu zic sa o luati usor, freaco putin pe tipa, invata-i corpul tongue apoi o **** alte d-astea la inceput. :]] Si gasiti o camera, nu un loc ascuns de oameni si nesigur :]]

7 răspunsuri:
| deeea28 a răspuns:

Da, e prea mica. Sper ca daca te culci cu ea nu vii apoi cu intrebari de genu: sunt indragostit dar m-a parasit, nu stiu cum sa o aduc inapoi, ca la 15 ani ai ei sa te roage sa faci sex inseamna ca-i cam sta mintea numai la ...Cum sa faci sa te tii, nu stiu. In primul rand foloseste prezervativul. E mai complicat cei drept, mai ales cand ai emotii si alte alea, dar e mai sigur, mai ales ca esti cat se poate de incepator. Primul meu prieten am facut sex cu orele si nu a terminat. Abia a doua oara. Cred ca depinde de persoana. Si daca termini in 2 minute, asta e, e prima data, fiecare reactioneaza altfel, se intelege, iar daca ea nu intelege, asta e, oricum nu e prea cumintica. Dupa ce faci de cateva ori si tot termini prea repede, poate atunci sa fie o problema, dar momentan e cat se poate de normal. Hai succes si nu mai fii asa cramponat ca iti faci mai mult rau decat bine. Toti au trecut prin asta, nu esti singurul si nici unu nu a murit, indiferent cu a terminat. Gandeste-te ca e ceva normal prin care trec toti.

| alexandrey a răspuns:

Panarama

| OnuOnulică a răspuns:

Cel mai bine nu mai faci sex si gata.

| Dariusuu a răspuns:

Dacă nu gândeşte tipa măcar gândeşte tu.
Refuz-o tandru iar peste câtiva ani îţi va mulţumi pentru asta.

Fii deştept.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi cuminte nepoate ca dai de bau-bau, o laba la timpul ei faca cat 10 femeiwinking

| BlueViP a răspuns:

Daca fata vrea, asta e... ai gasit o partenera experimentata si cam. eh sti tu. Un preludiu lung ajuta. Totusi nu te-as sfatui sa stai prea mult cu ea, caci daca se ruga de tine... FOloseste prezervativ sa nu iei vreo boala!

| Dlkee a răspuns:

Stai cuminte. La anii tai ar trebui sa stai cu burta pe carte.Te-ai gandit ce consecinte vor fi daca faceti s.e.x? Daca afla parintii ei? Si ea te baga pe tine ca ai obligat-o. Si fata aia ce are in cap? La varsta ei ar trebui sa se joace cu papusile nu sa se gandeasca la toate tampeniile. Si sunteti abia de 3 luni impreuna. Pai eu m-am culcat cu iubitul meu dupa 7 luni si ceva de relatie. Mai bine te desparti de ea. Daca tu nu vrei sa faceti nimic poate ea se duce si se f*ute cu altu', sau de unde sti ca nu s-o fi dus pana acum?