| Catecrs a întrebat:

Suntem orgoliosi, nu renuntam usor la ideile noastre. Avem 2 saptamani impreuna, si ieri am facut prostia sa mai si punem un pariu " pun apriu ca daca nu ne vorbim si nu ne vedem 2 saptamani o sa iti fie dor de mine". Sfaturi? Idei? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Bluebutterfly80 a răspuns:

Chiar mare prostie! cedeaza tu pentru ca pierdeti timp pretios pe care l-ati putea petrece impreuna intr-un mod placut!

| Catecrs explică (pentru Bluebutterfly80):

Si ce ar trebui sa ii spun? Eu putin insensibil si nu vreau sa ma ofer pe tava direct.

| Bluebutterfly80 a răspuns (pentru Catecrs):

Atunci rabda daca nu vrei sa te oferi pe tava! acum faptul e consumat!
tot ce pot sa spun e ca alta data sa nu mai faceti asemenea prostii!