| Catecrs a întrebat:

Suntem orgoliosi, nu renuntam usor la ideile noastre. Avem 2 saptamani impreuna, si ieri am facut prostia sa mai si punem un pariu " pun pariu ca daca nu ne vorbim si nu ne vedem 2 saptamani o sa iti fie dor de mine". Sfaturi? Idei? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| AlinaAndreea21 a răspuns:

Draga mea, daca tu crezi ca merita, lasa-ti orgoliu la o parte si vorbeste-i, nu merita sa tii acest pariu! Apoi, spune-i ca astepti acelasi lucru de la el, fiindca chiar speri la ceva serios de la relatia asta, si ca e foarte important pentru tine. Aveti grija de voi :*

| Catecrs explică (pentru AlinaAndreea21):

Multumesc din sulfet pentru raspuns.:*

| AlinaAndreea21 a răspuns (pentru Catecrs):

Cu cea mai mare placere, oricand ai nevoie :*

| Hopefree a răspuns (pentru Catecrs):

Scuze ca nu am stiut ca esti fata in primul rand... si DA sunt perfet de acord cu Mona.Nu trebuia sa accepti acest pariu.

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Recunosc ca aveti idei destul de ciudate si nu stiu la ce va foloseste pauza asta de 2 saptamani, daca iubesti nu-i nevoie sa nu te vezi atata timp pentru a ti se face dor de persoana iubita

| Catecrs explică (pentru mona):

Pariul e pus de el..si nu stiu ce sa fac pentru ca sunt total sigura ca dupa urmeaza despartirea.

| mona a răspuns (pentru Catecrs):

Nasol ce sa zic, nu trebuia sa fi de acord cu pariul

| Hopefree a răspuns:

Hmm...interesant si ciudat in acelasi timp dar inca nu imi dau seama cu cine sau dc ai facut pariul acesta.Fi mai explicit te rog, poate iti voi putea raspunde.

| Catecrs explică (pentru Hopefree):

Eu sunt o ea. Pai am zis in gluma daca imi mai zice pe al doile nume al meu nu ma mai vede, el a zis ca nu o sa rezist ca o sa imi fie dor de el, eu am zis "pariu?" si el a zis bine, tu ai vrut-o, pun pariu ca daca nu ne vedem/vorbim 2 saptamani o sa iti fie dor de mine...El iubeste pariurile si nu se lasa de la ele....Si nu stiu ce sa fac.