| xFaith a întrebat:

Tatal verisoarei mele, vre`a sa o duca la ginecolog sa vada daca mai este virgina thinking [ A aflat ca ea este intr-o relatie cu un baiat mai mare decat ea ] Ea sustine ca nu a facut nimic. dar peste 4 zile o va duce la control. Imi puteti spune care cum sta treaba? Ii va da un certificat sau o fisaa` ca sa-i arate virginitatea? [ Va rog fara glume. ]

Răspuns Câştigător
| Nuvăsufăr a răspuns:

Tatăl verişoarei tale=unchi.
Ai un unchi beton, o duce pe fii-sa să-i examineze zona intimă un străin, o experienţă de neuitat pentru vara ta... Dacă ea e virgină şi tac-su n-a crezut-o vara ta ce primeşte? Primeşte ceva scuze?

| William a răspuns (pentru Nuvăsufăr):

O dezvirgineaza doctoru laughing

| Nuvăsufăr a răspuns (pentru William):

The awkward moment when someone comments on your answer, and that answer is one and a half month old.
O.o

| William a răspuns (pentru Nuvăsufăr):

Dar tu cum ai gasit raspunsul meu? Te uitai cumva pe profilul meu savezi ce am mai scris? laughing Sa stii ca nu am vazut cat de veche este intrebarea.

| Nuvăsufăr a răspuns (pentru William):

Exisă o mică chestie, se cheamă "Notificări".

| William a răspuns (pentru Nuvăsufăr):

Da, si eu sunt prost sa cred ca de acolo ai luat raspunsul meu?

| Nuvăsufăr a răspuns (pentru William):

Http://i.imgur.com/mpkDn.jpg

Beleşte bine ochii.

10 răspunsuri:
| windrime a răspuns:

Daca fata e virgina nu are de ce se teme, ginecologul o va examina (intelegi ce presupune asta) si apoi doctorul ii va spune tatalui daca ea este sau nu virgina, cel putin asta am auzit. Repet ca daca fata stie ca este virgina atunci nu are de ce se teme.

| Jameson a răspuns:

Da ii va da un certificat medico-legal care arata daca este sau nu este virgina.

| helenqw3 a răspuns:

Da ii va da certificat in care va scrie daca mai este sau nu virgina, dar nu vad care este problema daca ea sustine ca nu a facut nimic.

| katerina96 a răspuns:

Da. ii dau o fisa unde ii va spune tot. daca este virgina sau nu, daca are vreo problema jos.