| xFaith a întrebat:

Tatal verisoarei mele, vre`a sa o duca la ginecolog sa vada daca mai este virgina thinking [ A aflat ca ea este intr-o relatie cu un baiat mai mare decat ea ] Ea sustine ca nu a facut nimic. dar peste 4 zile o va duce la control. Imi puteti spune care cum sta treaba? Ii va da un certificat sau o fisaa` ca sa-i arate virginitatea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.daca mai este, i se va da ceferticat care atesta virginitatea.inainte se dadea si la casatorie.cand se facea asa zisul act prenuptial se specifica virginitatea sau lipsa virginitatii.nu stiu daca e la fel acum, fiindca cred ca era discriminatoriu intrucat era valabil in cazul fetelor daca baiatul avea pretentia asta.pe ei nu-i intreba nimeni.de fapt cred ca multe divorturi sau adultere se intampla 40% din cauza minciunilor spuse in privinta asta.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La ginecolog se uita respectivul in vagin si daca nu are himenul rupt sau nu il vede ca a fost slabit la penetrarea sexuala ii spune parintelui ca e virgina, probabil ii da si o hartie cine stie.

| IMC90 a răspuns:

Daca verisoara ta ar fi stat cuminte si nu ar fi umblat dupa maciuca de la varsta pe care o are, nu ar fi ajuns nici la ginecolog...

| doc69 a răspuns:

Daca ea nu vrea nu poate sa o controleze. daca a facut-o i -s-a rupt himenul si se vede la control deci ori spune adevarul asumat ori daca intr-adevar e virgina sa nu il bage in seama

| Candace a răspuns:

Serios?! de ce este asa de obsedat de virginitatea copilei sale? nu ar fi fost mai bine sa vorbeasca cu ea frumos, sa devina prietenul ei decat sa sa o tarasca pe la ginecologi? Romania, ce vrei.

| redgirl a răspuns:

nu cred ca-i da certificat, in fond tatal trebuie sa stie si atat. nu are nevoie sa demonstreze altcuiva cu vreun act ca ea mai este sau nu virgina. ginecologul o sa vb cu tatal ei si cam atat.
o controleaza happy, apoi ii spune tatalui ei daca este sau nu virgina.

| IMC90 a răspuns (pentru redgirl):

Poate demonstra politiei, depunand o plangere pentru viol. Daca fata este minora, nu are inca putere de decizie totala, tutorele fiind indreptatit in acest caz sa-l actioneze pe caile legale pe respectivu.
Daca ai sti cate cazuri de fete gravide fac coada la chiuretaj te-ar apuca plansul.

| Abh a răspuns (pentru IMC90):

Mie-mi spui?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu sti ce a spus bula cand l-a intrebat prietenul lui despre noaptea nuntii? mai bula a fost fata mare? ma itic? a fost exajerat de mare.