| RAY a întrebat:

Te-ai atasat vreodata de cineva cu care ai conversat doar virtual? ce a urmat? o relatie sau indiferenta?

Răspuns Câştigător
| Elena97M a răspuns:

Prima data e atractie fizica si apoi dupa ce incepi sa cunosti persoana iti dai seama daca e ceea ce vrei.

44 răspunsuri:
| Elena97M a răspuns (pentru RAY):

Eu ii vazusem poza si i-am scris, iar la a doua conversatie i-am trimis o poza cu mine.

| RAY explică (pentru Elena97M):

Ti a placut de el din prima?

| CleanHeart a răspuns:

Indiferenta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da:/

Inca nu stiu, vedem.

| Elena97M a răspuns (pentru RAY):

Da.

| RAY explică (pentru Elena97M):

Corect asa e, zi-mi crezi ca un baiat care nu isi place fizic te poate determina prin vrajeli sa il placi? atat de simplu si de frumos ai simplificat ipoteza mea

| Elena97M a răspuns (pentru RAY):

Depinde de persoana. O fata care stie ce vrea nu se lasa cu usurinta impresionata de niste vorbe dulci, asta e clar. Dar oamenii sunt diferiti, eu una nu suport vrajelile.

| RAY explică (pentru Elena97M):

Eu personal nu cred ca acel tip a impresionato pe fata aia, sa fim seriosi vrajeli poate oricine inventa, asta ar insemna ca baieti frumosi fara vrajeli nu ar avea iubita in fapt cei care pun pret mai mult pe asemenea vrajeli sunt cei care duc lipsa dar ei intra in zona prieteniei

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Tu mereu imi iluminezi viata, asa frumos zambet mai rar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

De aia nu vorbesti cu mine?laughing

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ba da vorbesc cu tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Doar la raspunsurilaughing

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Las ca aveam toata viata la dispozitie

| zed0mrt a răspuns:

Da, si am avut o relatie de 3 ani. ☺️