| auras83 a întrebat:

Sunt stresat rau de tot! vreau un raspuns sigur am facut sex oral neprotejat ambii virgini si neavand vreodata vreun contact sexual cu nimeni! daca niciunul dintre noi nu avea hiv putem face?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu

| Violleta2022 a răspuns:

HIV se ia prin sex DOAR daca ai facut sex neprotejat cu cineva CARE ERA infectat cu HIV.

Daca tu esti virgin si nu te-ai mai culcat niciodata cu nimeni, iar fata la fel, de unde sa aveti voi HIV sau alte boli?
Bolile cu transmitere sexuala se iau DOAR prin contact sexual CU O PERSOANA DEJA infectata.

| SG1995 a răspuns:

Daca tipa era in menopauza (adica sa aiba peste 45 de ani), poti sa-ti-o tragi linistit, daca nu spune-i maica-ti ca o sa aiba un nepotel.

| Necunoscut112 a răspuns:

Reformuleaza.

| Necunoscut112 a răspuns:

Dacă niciunul dintre voi nu are HIV, nu aveţi cum să luaţi unul de la altul. Logic, nu? Pe viitor puteţi să luaţi de la o persoană infestată. Cât despre faptul că aţi fost virgini, nu înseamnă că nu aveţi niciunul HIV, deoarece acest virus nu se ia doar prin contact sexual, asta nu înseamnă că trebuie să fii paranoic. Aparent ai net, cauta mai multe pe Google.

| kandaraki a răspuns:

Nu, risti sa ramai prost si cu boala incurabila

| Yon1470 a răspuns:

Daca nu aveti Hiv va puteti linge unde doriti!

| InVPent a răspuns:

Din cate stiu eu, NU. Iar daca vreunul dintre voi avea, se putea existau rani deschise in... "zona cu actiune".

| GigiCelMaiPeste a răspuns:

Da! Poți face liniștit!