| Kamwiiiiiiiii a întrebat:

TPU am o intrebare mai ciudata.
Deci, nu de mult [ 2 luni] un tip m-a intrebat daca vreau sa fiu prietena lu i iar eu am spus nu pentru ca nici de 2 zile nu ne cunosteam si nu mi se parea normal..Acum cand are o prietena sunt geloasa pentru ca am fost la strand iar acolo fix cand am mers eu pe patura a trecut el prin fata mea si a sautat-o pe aia. Iar alta faza tot acolo fix cand m-am bagat in bazin a vorbit cu un baiat si i-a zis : " Hai ma sa o bagam pe X la apa."

De ce sunt geloasa straight face. Si el de ce s-ar purta asa fix in fata mea straight face?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate vrea sa te faca geloasa pentru ca l-ai refuzat.
sau poate asa vezi tu lucrurile
mereu se intampla sa ne ne fie ciuda pe cineva care are deja o iubita pentru ca acea pers pare mai fericita...si pe noine atrage ceva necunoscut daca ma intelegi.
stai si tu prin preajma lui si distreaza-te ai grij sa nu fari nici disperata caa te bagi intre ei dar trebuie saa te faci mai observatta ca sa spun asa...pur si simplu treci cu incredere in tine pe langa el ca si cum nu-ti pasa ..trebuie sa ai acea incredere ca se va intoarce intr-o zi chiar el la tine..nu stiu ca la mine merge adica nu fac nimic ca sa atrag baietii am incredere in mine nu pot explica ori sunt eu noroasa pur si simplu abar nu am chiar nu vreau sa ma dau marelaughing

| Kamwiiiiiiiii explică (pentru anonim_4396):

Mersiiiiiiiiiiii mult chiar m-ai ajutat

| PokemonCuSapaliga a răspuns (pentru Kamwiiiiiiiii):

Ce intrebare de nea Mardare ai dat

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kamwiiiiiiiii):

N-ai pentru ce :*
a da mi-am amintit deci vreau sa explic ca eu ma consider ca una dintre divele alea din filme imagineazati doar treci pe langa piscina si el el tot acolo si treci pe langa el cu o incredere de aia si cu parul valvoi spatele drept si privirea inainte si coada ochiului spre el...si te vezi c ape un podiumcrying bine sa nu exageram...dai frau liber imaginatiei probabil prietena lui nici nu e mai draguta ca tine tu doar fii prietenoasa cu el de la amici pana la mai apropiati e doar un singur pas in cazul tau 2 pasi ca trebuie sa-i dea liber la aia laughing
si daca vezi ca nu merge asta e,, viata merge mai departe tu distreaza-te e vara..nu ai nevoie de un baiat ca tu sa te poti distrabig grin have fun

| PokemonCuSapaliga a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu esti oligofren cu licenta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru PokemonCuSapaliga):

Am observat si eu ce greseli am facut, scuza-ma dar tu ce esti aici?
vreun papagal care sa comenteze degeaba si care se baga in seama aici fara niciun rost in loc sa dai si tu un raspuns?
sau te plictisesti rau?
da am scris repede si cu neatentie, important e ca am putut da un sfat!

10 răspunsuri:
| PokemonCuSapaliga a răspuns:

Fata ai fata de bulbazar

| sapacanebunu a răspuns:

Aoleeu...poate pentru ca te vede ca pe o musca infipta in fundul imputit al unui inorog

| Blablablueeyes1994 a răspuns:

Esti geloasa pentru ca te gandesti ca tu ai fii putut sa fii in locul acelei fete si ca puteai sa ii da o sansa sa il cunosti. Pe de alta parte insa, ai procedat foarte bine. El vrea sa iti demonstreze ca nu e afectat de faptul ca tu l-ai refuzat (desi 100% e afectat) si atunci se afiseaza cu o alta "victima" care, zic eu, e doar "folosita" pentru a te face pe tine geloasa. Nu-ti face griji, va veni si al tau happy, un baiat serios ar aprecia astfel de decizii si nu ar renunta atat de usor. Take care! happy

| Kamwiiiiiiiii explică (pentru Blablablueeyes1994):

Wow, mersi esti genial/a :*****! vot!

| Blablablueeyes1994 a răspuns (pentru Kamwiiiiiiiii):

Thanks!happy Mă bucur că ţi-am fost de folos!:*