| Shadows94 a întrebat:

TPU cine ma ajuta sa rezolv si eu problema cu Windows Xp Service Pack 3 mi se stinge la 41% Windows Xp mereu face asa nu e de la cd nu e zgariat nu e stricat si Windows-ul e fara Skinuri e Fara Theme ca sa nu ingreuneze Sistemu de operare dar nu stiu de ce mi se stinge la 41% laptopu mereu imi face asa inainte cand am luat laptopu instalam fara probleme Windows Xp P. S acum sunt pe Windows 7 Ultimate a am si Masuta Cu Cooler Ventilator va rog ca la intrebarea asa nu imi raspunde nimeni care o pun mereu nu raspunde nimeni dau funda cine ma ajuta nu e de la cd fa asigur eu ca azi am luat CD si am facut Windows ala fara erori si fara skinuri si mi se stinge la 41% da la toate Windows-urile cu Theme si cu skinuri se stinge nu nu mai la ala da la Windows 7 Nu mi se inchide va rog ca nimeni nu mi-a raspuns la intrebarea asta help ajutor dau funda i-am luat si masuta cu ventilator cu cooler ca sa il raceasca dar degeaba si nu e de la CD stiu sa fac Windows-ul Bootabil bine il fac cu Ultraiso Windows Bootabil va rog eu ajutor help care va de la ce este de mi se stinge nu mai cand instalez Windows Xp la partitii la 41% funda happy cine ma ajuta ca la intrebarea asa nu mi-a raspuns nimeni va rog help

Răspuns Câştigător
| SkyZ0 a răspuns:

Nu e de la spatiu e de la hdd(hard-disk) am patit si eu la fel si a trebuit sa cumpar alt hdd

1 răspuns:
| foxi a răspuns:

Posibil sa nu ai suficient spatiul pe partitie!

| SkyZ0 a răspuns (pentru foxi):

Nu e de la spatiu e de la hdd(hard-disk) am patit si eu la fel si a trebuit sa cumpar alt hdd