| Shadows94 a întrebat:

TPU am probleme cu laptop am vrut sa instalez Windows Xp pe el da se stinge la Partitii acolo la 41% inainte nu imi facea asa de ce de la ce este problema de mi se stinge la 41% Windows Xp la Partitii acolo help dau funda cine ma ajuta i-am luat si din ala Cooler Cu ventilator dar degeaba tot la 41% se stinge ce pot sa ai fac ca sa nu se stinga la 41% la Windows xp dar la Windows 7 Ultimate pe 32 Biti nu imi face face asa merge fara probleme instalarea doar la Windows Xp se Inchide singur laptopu la 41% la Partitii ce pot sa ai fac ca sa nu mai mi se stinga la 41% Windows xp la partitii acolo funda cine ma ajuta ca sunt disperat cu problema asta la Windows xp la 41% se stinge mereu inainte nu imi facea asa la Windows xp la 41% mergea ca la Windows 7 instalarea fara probleme da acum nu stiu ce are de a luat-o razna la Windows xp se stinge la 41% mereu face asa nu mai la 41% P. S i-am luat si Masuta Cu Cooler cu ventilator dar degeaba tot la fel face se stinge singur laptopu la 41% ce pot sa ai fac Funda straight face

2 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Mai mult ca sigur cd ul este defect sau xp ce al instalezi.Schimba-le.

| Shadows94 explică:

Traveler nu e de la cd te asigur eu ca nu e de la cd pentru ca inainte mergea sa il fac asa si cd-ul e fara Skinuri sa nu ingreuneze sistemu e fara skinuri Theme ETC tot felul de prostii in el l-am Downloadat Curat Windows e fara erori e fara Skinuri ca sa nu ingreuneze Sistemu e Curat Windows-ul