| EleninNWO2036 a întrebat:

TPU, va rog eu help ajutor cineva sa ma ajute ca nu mai suport laptopu asta nu mai pot instala Windows Xp service pack 3 pe el am luat trei Cd-uri si am incercat cu toate cele trei cd-uri si Windows-urile Nu sunt Piratate Sunt normale luate de pe net nu sunt piratate mentionez ca de pe ACHI am trecut pe IDE pentru ca pe ACHI i-mi da dea eroarea aia cu ecranul albastru pe ACHI si de de asta am trecut pe IDE ca pe IDE nu imi da ecranul albastru dar vreau sa stiu de ce nu mai pot instala Windows Xp Sp 3 pe el de loc ca inainte cand am luat laptopu puteam sa il instalez mereu se instala mereu dar acum nu stiu ce are la toate cd-urile de Windows xp cand le trag stiu sa le fac si bine Bootabile cd-urile cu Windows-urile da nu stiu de ce nu mai pot sa instalez Windows Xp sp 3 pe el plssss help dau fundita dau orice ce vreti voi nu mai ajutati-ma help va rog eu ca ma scoate din minti cand nu pot instala Windows Xp ca inainte cand l-am luat laptopu nu facea asa mentionez ca laptopu e cumparat de la un prieten de-al lui fratimiu si nu e in garantie am dat 800 ron pe el sa va zic componentele lui AMD ATHLON X2 M320 2.10 GHz Ram 2gb Usable in Windows 7 Ultimate 1, 75 gb HDD 250 gb sata 2 dvd Writer Double Layer super multi plsss help dau orice fundita orice dau si va rog eu ajutati-ma cu un raspuns dau orice dau funda+vot promit da va rog ajutati-ma cu problema ca nu mai suport laptopu asta ma scoate din minti ca inainte nu imi facea asa cand instalam windows xp puteam sa il instalez da acum face asa de ce am facut trei cd-uri bootabile pe cd si nu sunt zgariate le-am cumparat cd-urile chiar azi plssss helpt ajutor funda P. S Windows-urile nu sunt piratate nu am vrut sa le iau piratate pentru ca ingreuneaza sistemu de operare de de asta nu le-am luat piratate da va rog eu ajutati-ma plsss help ca nu stiu ce sa mai fac funda funda funda funda

2 răspunsuri:
| sillmaril a răspuns:

Formateaza-l
si mai incearca odata

| EleninNWO2036 explică:

A mentionez cand instalez Windows Xp pe laptop se stinge singur am uitat sa spun si asta se opreste fara sa ai fac nimica cand instalez windows se opreste singur doar la Windows Xp face asa da la windows 7 ultimate nu se stinge help funda