| buby a întrebat:

Uff sadeu fac mai mereu cu prietenul meu sex neprotejat happy

pe data de 14 noiembrie am avut menstr, pe 21 am avut contact iar pe 22 am luat postinor si pe 27 am avut 3 zile de sangerari [cred ca de la postinor]

acum suntem in 21 decembrie si menstruatia nu mi-a venit, am facut ieri un test si a iesit negativ [mentionez ca pe 10 am avut contact fara prez dar nu a terminat in mine, deci sunt cam 10 zile de la contact ]

credeti ca as putea fi insarcinata sau postinor e de vina? ori bestia aia de lichid preejaculatorI don't want to see

4 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Si ce te vei face daca te vrei trezi cu un mucos in fata ochiilor a?

| doinitza12 a răspuns:

Eu cred ca e de la postinor.

| Alistair a răspuns:

Incearca sa mai faci un test. Ai fi putut sa fii la ovulatie pe 21 iar dupa 6 zile celula ou sa se implanteze in peretele uterin cauzand o hemoragie, dar nu cred. Este doar o coincidenta dupa parerea mea iar hemoragia poate fi din cauza la postinol.

| Ruxy4ever a răspuns:

Incearca sa mai faci un test iar apoi vei sti...si de acum incearca sa folosesti un prezervativ...cu viata nu e de jucat si nu o asculta pe perversa aia de elasexygagica exista multe moduri