| anonim_4396 a întrebat:

Uitati deci, unei prietene ii place de un baiat...mult. Dar nu stie daca si lui ii place de ea. Se tot uita la ea si a inceput sa joace jocul video pe care il joaca ea, desi la inceput i se parea un joc naspa laughing. O face sa rada si... se distreaza mult cu el. Mereu o cheama undeva unde sa fie singuri si incep o conversatie de genul "Ce faci?" "Bine" "Pa" laughing. Ce sa faca? D:

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ce sa faca sau ce sa faci? Jucati-va mai departe si lasa-te curtata. Daca ii place de tine, baiatul trebuie sa te cucereasca. Tu accepti sau nu acest joc nou.

| ζøvعღ a răspuns:

In primul rand si el o place pe ea daca a putut face asa ceva.
In al doilea rand "prietena ta" il poate intreba daca o place.
Sper ca te-am ajutat.
Funda:*?

| hässlich a răspuns:

In primul rand sa nu mai puna intrebari in numele altora laughing