| Lilia2621 a întrebat:

Un baiat care ii face complimente iubitei ei, ii zice ca o iubeste, nu insista sa aiba relatii sexuale cu ea pina cind va fi pregatita, o face sa se simta in al nouale cer de fericire cind sunt impreuna, dar mereu zice ca e ocupat cu studiile ca se se duca sa o vada. Acest baiat ce vrea de la ea? Ce sentimente ar putea avea pentru ea?

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sex ce vrea orice baiat

| shadow72 a răspuns (pentru RAY):

Adevarat

| RAY a răspuns (pentru shadow72):

Ce bine ar fi daca nu am fi ipocriti si sinceri, adica atatea povesti cu dragoste barbatul vrea sex asta e rolu lui in natura cei rau in asta?

| shadow72 a răspuns (pentru RAY):

Adevarat...dar sincer nu inteleg de ce doar barbatul e implicat in asta.cand fata face sex cu el pare ca ii face un favor cand ea e la fel de dornica.o sa imi iau ceva injuraturi de la fetite de 14-15 ani dar cand o sa ajunga pe la 20 o sa spune ca aveam dreptatea.sinceritatea e pe cale de disparitie.

| RAY a răspuns (pentru shadow72):

Pentru ca nu suportam sa fim unlete sa ne simtim ca suntem folositi de asta preferam minciuna care ne protejeaza universul in care traim, desigur ca fetele participa la sex desi ele stiu prea bine ca ala sta pentru sex cu ele, dar societatea noastra vede sexu ca ceva rau

| mihai69 a răspuns:

Nu există răspuns cert la asta. Poate fi sincer, sau doar un escroc sentimental.
TU trebuie să afli care din două e cazul cu el.

| neutrino a răspuns:

El este un baiat istet ce stie cum sa pacalesca si sa faca o fata sa se simta importanta.

| cristimihailov a răspuns:

Acesta joaca la doua sau mai multe capete.

| h3r a răspuns:

Ok, răspunsurile anterioare nu prea au legătură cu întrebarea ta.
Probabil te-ai referit la faptul că el nu te presează când vine vorba de sex, ci considerați amândoi că mai aveți ceva de așteptat în această privință.
Cred că micile tale „îndoieli" țin de mai mulți factori...tu trebuie să simți dacă el este serios cu tine și nu te amână din alte motive. Gândește-te de cât timp nu v-ați văzut, poate el e plecat la facultate în alt oraș...etc.

Poate ar fi cazul să vorbești și cu el despre asta, spune-i că vrei să vă întâlniți.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acest baiat isi joaca foarte bine cartile, bravo lui.

| BlackOldSun a răspuns:

Bai fetite mici terminati cu prostiile de social incuiati! femeile vor in aceiasi masura in care vor si barbatii sa faca sex e ceva ABSOLUT NORMAL! numai ca vor sa se simta in siguranta cand o fac sa fie ceva special sa nu o faca sa se simta usuratica!