| CiocolaticaDulshee a întrebat:

Un baiat cu 4 ani mai mare zice ca ma place, ma invita sa iesim, iar prima intalnire ne-o petrecem sarutandu-ne; el inainte sa plecam fiecare acasa, aduce in discutie faptul ca de abia asteapta sa se culce cu mine si cand il intreb daca nu i separe ca ne grabim,pentru ca nu am iesit decat odata, el zice ca nu ne grabim,pentru ca asta ne va intari relatia. Este vreo sansa sa ma placa,sau vrea doar sa se culce cu mine? Nici macar nu ne-am cunoscut ca lumea, eu nu stiu nimic dspre el, iar el nu stie prea multe despre mine. (ne-am cunoscut acum cateva zile la o petrecere)

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Te place fizic si vrea o relatia bazata numai pe sex. Nu e nimic rau in asta, daca stii de la inceput (si a fost foarte direct si foarte sincer). Tu ai parut ca esti de acord (altfel la prima intalnire in mod cert nu ajungeati sa va sarutati, fiindca sarutul este un gest foarte intim, il faci cu persoane pe care le cunosti bine si pentru care ai ceva sentimente). Daca te-ai razgandit si vrei sentimente, etc, spune-i si vezi daca este de acord.

| ionutzul31 a răspuns:

Tipul vrea doar sex...asta sa o spun mai pe romaneste laughing. Poate suna cam dur, dar asta e crudul adevar

| CiocolaticaDulshee explică (pentru ionutzul31):

Eeh. oricum nu imi plcea de el laughing

| Ame25 a răspuns:

Nu vrea nimic serios, vrea decat sex si atat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrea doar sex, [daca esti virgina, atunci faci cea mai mare greseala sa accepti din prima], daca nu atunci gandeste-te la 2 lucruri : daca vei accepta, probabil, te va lasa dupa, iar daca nu accepti te va insela cu altele pentru ca el simte nevoia asta. [ e posibil]. Poate ca e si baiat bun si vrea "un viitor" dar orice ar fi ai grija. daca esti mai mica de 16 ani nu ti-as recomanda sa iti incepi asa repede viata sexuala.

| emilitalia a răspuns:

Parerea mea si asta o spun din experienta este ca vrea doar sa faca sex cu tine.

| JusticeForCraiova a răspuns:

Baiatu vrea sex (placere) dupa aia o sa te lase balta si tu o sa fi foarte foarte foarte ffff trista sad. Deci nul mai baga in seama pe dobitoc

| sorinamihaela09 a răspuns:

Este destul de evident ce vrea de la tine, doar sex nimic mai mult, si aiurea."asa ne va intarii relatia" asta e vrajeala d'aia ieftina, nu stiu cum de nu ti-ai dat seama dar e prea evident, tipu vrea doar sa se culce cu tine si dup-aia sa te lase cu ochi-n soare.

| shantel22 a răspuns:

El e un obsedat de sex, iar tu o tipa "de pe alta lume" DE CE PANA MEA IESEAI CU EL, DACA TOT SPUI CA NU ITI PLACE DE EL!?!?! CE AI IN CREIER?!

| RossanaMaria a răspuns:

Cred ca ti-ai dat singura raspunsul... plus, un baiat care tine la tine nu iti cere asta, mai ales atat de curand, e normal sa se simta atras de tine dar daca ar vrea o relatie cu tine ar incerca sa te cunoasca ca persoana, nu ca partenera la pat. Eu zic sa il lasi in pace, sunt sigura ca meriti ceva mai bun decat un disperat dupa sex. Dat fiind faptul ca e cu 4 ani mai mare decat tine, ar fi trebuit sa fie mai copt la minte. Nu te darui oricui... multa bafta si fii tare!

| Stancu_Alin_1979 a răspuns:

Azi va fi cu tine maine cu alta in parca apoi va avea pe altcineva si uite asa mai departe...

| Maia2323 a răspuns:

Dap asta ar fi ca si o mica aventura pentru el deci raspunsul e pozitiv doar sex!

| Veronica_Ramonna_1993 a răspuns:

Tu cati ani ai? ar trebui sa-ti dai seama ca doar asta vrea...si slabe sanse sa continuati o dragoste adevarata!happy