| anonim_4396 a întrebat:

Un penis de 13-14cm lungime si circumferinta de 11-12cm, este de ajuns pentru 16 ani? O sa mai creasca?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Este un penis aproape mediu, ca lungime si grosime.
Din pacate, penisul creste pana la varsta de 16 ani, cand isi inceteaza evolutia, chiar daca tu continui sa cresti in inaltime si sa te dezvolti, pana la 18 sau chiar 20 de ani.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Teoretic penisul tau are dimensiunile absolut normale d.t.p.d.v. Este posibil ca sa mai creasca insa foarte putin in urmatorii 1 sau maxim 2 ani. Multa sanatatE!

| Emilian65 a răspuns:

Da, este de ajuns. O sa mai creasca

| Plato a răspuns:

Este de ajuns.
De crescut nu prea.