| anexus a întrebat:

Un penis de lungime 13, 5 cm si grosime 15 cm la 15 ani, este ok?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Se poate aprecia ca penisul care are dimensiunile precizate, reprezinta un organ copulator a carei marime este cat se poate de normala, indiferent de varsta posesorului. big grin

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Grosime 15 cm? Ti-ai masurat mana sau piciorul?

| anexus explică (pentru darrio2007):

Dacă tu ai 11 ani si 5 cm, nu veni sa comentezi aiurea.

| darrio2007 a răspuns (pentru anexus):

Bai nepoate, am nepoti de varsta ta. Schimba rigla ca iti cam da cu virgula.

| Violleta2022 a răspuns:

Este ok pentru cine, sau pentru ce?
Este un cuc mic de baietel, dar mai creste el odata cu tine, pana ajunge un penis adevarat!

| Emilian65 a răspuns:

Da, este ok.

| MihaiNicu23 a răspuns:

L-ai masurat cu rigla sau doar presupui, la 15 ani este destul de ok tinand cont ca marimea medie a pensului la romani este de 12, 7 cm, mai ales ca pana la 19 ani mai are timp destul sa iti mai creasca.

| anexus explică (pentru MihaiNicu23):

L-am măsurat cu rigla

| darrio2007 a răspuns (pentru anexus):

Cum ai masurat grosimea cu rigla? Prin desfasurare?

| HadesSs a răspuns:

Ii bine tine-o tot asa la 30 de ani o sa ai 30 de cm laughing

| Theodor6x9x6 a răspuns:

Daca ai avea picioare de 13, 5cm lungime si grosime 15 cm ti-as zice trepied.