| Satan323232 a întrebat:

Un prieten bun m-a rugat sa postez intrebarea asta. " este ilegal sa trimiti poze cu tine in ipostaze porno si cealalta persoana sa trimita la schimb fiind minori amandoi. " [ SCuzati de intrebarea. nu eu am vrut s-o pun dar imi ajut prieteni... dau funda.

4 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

1 Sa nu deranjeze si ofenseze pe nimeni!
2 Sa nu obtii foloase materiale, neimpozitate!

| UbexFlo a răspuns:

Daca sunteti siguri amandoi si aveti incredere unul in altul ca pozele alea nu or sa ajunga mai departe. Faceti-va de cap.laughing Nu cred ca exista vreo lege pentru asa ceva.

| Raul1510 a răspuns:

Acel prieten esti tu nu?
laughing

| stoubiz a răspuns:

Nu e ilegal atata timp cat nu dai fotografia primita la altcineva.