| ima a întrebat:

Uneori imi curge o chestie albicioasa asa, nu stiu cum sa explic, este normal?

10 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Cat timp nu te ustura/doare nimic in zona genitala, iar secretia isi pastreaza culoarea da, e normal.

| GyeBaek a răspuns:

Da este menstrutia care apare numaila fete.

| Violetta2303 a răspuns:

Depide catthinking ar trebui sa te duci la un doctor daca e raubig grin

| nathalie a răspuns:

De unde?

| nathalie a răspuns:

Este normalhappy

| euionutz a răspuns:

Din gura? inghite draga...e normal

| yyyyy a răspuns:

Da este foarte normal. e din cauza menstruatiei la fete iar la baieti din cauza sper...

| MarianaMadu a răspuns:

Daca nu ai inca ciclu menstrual inseamna ca se apropie,daca ai poti sa vorbesti cu mama ta despre asta sau, si mai bine, cu un doctor dar nu cred ca este ceva grav...

| ima explică:

Aveti un raspuns pentru mine

| BlondaSweet_8766 a răspuns:

Dupa nume presupun ca esti fata... desi nu iti stiu varsta iti pot spune sa stai linistita e absolut normal... Daca nu ai menstruatie secretia alba arata ca nu mai e mult si o sa-ti vina daca nu tot e ok asa trebuiehee hee