| andreiuu10 a întrebat:

Urgent. Daca prietena mea mi-a facut un handjob, pe urma m-am spalat pe penis, maini, etc, si apoi eu stand pe spate am pus penisul de-a lungul abdomenului si ea s-a pus cu pasarica si s-a miscat pe el, e vreo sansa sa fi ajuns spermatozoizi in vagin? Apropo, i-am si bagat un deget in vagin, dar cum am spus, inainte de toate astea m-am spalat si m-am sters cu un prosop. E vreo sansa sa fie insarcinata? :o

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu este posibila o sarcina.

| Camuflaj2017x a răspuns:

Ma mai du-te-n... "mi-am pus penisul de-a lungul abdomenului" da' ce ai ma tu furtun?

| Goddess23 a răspuns:

O sarcina este exclusa cat timp nu exista penetrare vaginala, ejaculare in vaginul partenerei.

| LoredanaS19 a răspuns:

Nu e nici o şansa stai linistit, va puteti bucura mai departe de treburile voastre ca nu s-a întâmplat absolut nimic in afara de plăcerea voastrahappy

| BB4Eva a răspuns:

Nu. Absolut deloc. Ca sa ramana gravida, trebuia sa ejaculezi in vaginul ei ( ceea ce in cazul tau nu s-a intamplat). Nu ai de ce sa iti faci griji. In plus, daca nu era la perioada ei fertila, prietena ta nu ramanea nici daca iti dadeai drumul in ea.